Konuk Odası

Sürüklenmek

 Sürüklenmek

Pamuk kadın olarak uyandım. Mutluydum, ruhum göklerde öyle bulutların üzerinde uyur gibiydim. Doruk  horluyordu. Hayret gece hiç duymamıştım. Oda servisini arattım. En sevdiklerinden bir kahvaltı sipariş ettim. Gözleme sevdiği için gözleme bile dışarıdan  yaptırmalarını istedim.

Onu yarım saat seyrettim. Ben bu adama deli oluyorum diye düşündüm.  Servis gelmeden bir daha şansımı deneyeyim istedim.  Yavaşca koynuna süzüldüm. Bana sarıldı ve uyumaya devam etti. Ter bastı ama tadını çıkartmaya  karar verdim. Yavaşca kapının  açıldığı nı ve salon kısmına servisin yerleştirildiğini duydum. Onuu tekrar öptüm hadi karnını doyuralım  dedim. Saat  on  olmuş.

Denzie karşı, iştahla kahvaltımızı yaptık. Bugün hiç dışarı  çıkmayalım dedim. Yüzümü ellerinin arasına aldı ve çok zor ben akşam uçağı ile dönüyorum dedi.

Dondum. Bu kadar mıydı? Sadece neden diye sordum. Ellerimden tutarak beni koltuğa  çekti. Yatağa değil  koltuğa . Konu ciddi olmalı dedim.  Yine karnımda aynı sancı.  Ben Hindistan’a yerleşiyorum dedi.  Düşüyordum. Oda  dönmeye başladı.  Yine  neden dedim. Aklıma başka  kelime gelmiyordu.

İş çok büyüdü bu yazılım ile  dünya devlerinin arasına girebilirim . Uzaktan  olmuyor. Bir iki sene orada olmam gerekiyor. Nihayuet kelime değiştirerek biz  diye sordum.  Beni sevdiğini ama bir dönüm  noktasında olduğunu, beni oraya sürükleyemeyeceğini, buna  hakkı olmadığını söyledi. Çok klasik  ama nezaketli baştan atma  cümleleri. Ayağa kalktım, başım dönüyordu. Gerçekten mi diye sordum.

Gerçekten beni sürüklemek  istemiyor musun? Belki ben sürüklenmeye razıyım, bana niye  sormuyorsun. Madem  cevabını biliyorsun  neden  buralara kadar  geldin. Nezaket gösterince  canım daha az mı acıyacak  zannediyorsun.  Teşekkür ederim nezaketine. Zaten iki yıllık seviştik ben bununla idare ederim.   Lütfen böyle yaparak beni üzme, ben bir hayalimi gerçekleştiriyorum ve başka bir şeye  ya da birine  zaman ayırmak istemiyorum. Sadece bu  yazılıma konsantre olmak istiyorum. Sana gerçekten ayıracak zamanım yok. Seni oralara sürükleyip sonra yalnız bırakmak istemiyorum. Düzenini bozma.  Bazı ilişkiler sorun olmadan da bitebilir. Hatta bitmek dememek lazım. Ara verilebilir. İki yıl sonra ikimzide aynı noktadaysak tekrar buluşuruz dedi ve tokadı yedi.

 Sanki daha öncekilerin acısınıda çıkarıyordum.  Nasıl vurdum ben de bilmiyorum. Hızlıca kalktı ve odaya giyinmeye gitti.  Sonrada hızlıca  hayatımdan  çıkıp gitti.

Orada ne kadar oturduğumu  hatırlamıyorum. Kendime geldiğimde  gece olmuştu ve birileri gelip servisi kaldırmış odayı düzeltmişti. Telefonumda onlarca cevapsız arama  vardı. Onları da duymamıştım. Rüya bitmiş  ve  ben uyanmıştım.

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi