Konuk Odası

2015’e Girerken Arkadaş Düellosu

2015’e Girerken Arkadaş Düellosu
Eve erken gelip de kanepeye pelte gibi yayıldığım bir akşam halindeyim. Elimde kumanda, şuursuzca kanal gezinirken “O Ses Türkiye” yarışmasının “Düello” durumlarına denk geldim. Birkaç hafta önce uğruna haldır huldur butonlara bastıkları kendi yarışmacılarını, format gereği birbiriyle eşlemek zorunda kalan jüri üyeleri “Düello” günleri geldiğinde zırp pırt kendi adamlarını elemek zorunda kalıyorlar.
Ay keşke biz de bunu yapabilsek aslında. Yıldız haritamın en hararetli aylarıyla yılı kapatmak üzereyken, pek çok kişiyi 2014 yılında bıraktığım da bir gerçek. Henüz kendileri bilmeseler de 2015 yılında benim şahane enerjimden yararlanamayacaklar. Sürekli kendileriyle meşgul oldukları için, mastürbasyon ruh haliyle bunu da epeyce geç fark edecekler.
Öyle olmasa da, ben şu hayatıma bi hız girip de kendilerinin diğerlerinden çok daha önemli olduklarını sananları bir şekilde ringe çıkartıverip birbirlerine kırdırsam ve “2015’te yoluma - şimdilik - şunla devam etmek istiyorum” diyebilsem ya… Sonra her hafta eşleye eşleye ve dahi eleye eleye en rafine arkadaş listesine ulaşsam ya…
Kocasını genç bir adamla aldatıp, bu aldatma döneminde tutkunun dibine vurup, sonra haysiyetli bir sevişme sonrası yanında uyuyakalan adama bakıp da kendi kendine “ay sıkıldım ben bundan” diyen orta yaşlarda bir hatun gibiyim. Duşumu alıp, üzerime tertemiz giysiler giyip o evi terk etmek ve kocamın yanına dönmek istiyorum. Eski dostlarımı yeni arkadaşlarla aldattığım bu yıl en fena öğrendiğim şey, sonradan edindiğim pek çok arkadaşın, sokma akıl gibi olduğu. Ne yapsan gerçek olmuyor.
Yıl bitmek üzereyken gerçek dostlarınızı anımsayıp, onları yeniden fark ettiyseniz ne mutlu size. Duygularınızın en dekolte hallerini ayırt edebileceğiniz bir yıl dilerim.

 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi