Konuk Odası

Harika Bir yıldı Ha!

Harika Bir yıldı Ha!
“Bok gibi bir yıldı ve sen de bunun parçasıydın Allah be…nı versin!” Ve saç baş dağılmış per perişan resmin altta. Yeni boşandığın kocana tag’lemişsin.  Ve boşanma nedeniniz olan şıllığa.
 Haha haaa haa ay ne kadar  samimi! Sıkıcı ve şakşakçı facebook için yenilikçi ve yaratıcı bir tavır!  Neden olmasın?

 “Çok kötü bir yıldı ve sen de bunun parçasıydın alçak!”   Yüzüme gülüp sürekli arkamdan konuştun, patrona yalakalık yapıp beni ekarte etmek için her türlü katakulliyi çevirdin.  Yeni senen bana bu zulüm ettiğin seneden daha beter geçsin! 
Hop dalavereci yalakanın duvarında hem de iş yerinde Yılbaşı kutlamasında yanak yanağa çekilmiş fotonuzla birlikte servis edilmiş!  Ayy çok tatlı yeminle!

“ Nah harika bir yıldı,  diye kocanızın pişmiş kelle sırıtan fotosunun altında yorum bölümünde bir korsan fotonunuz -  Sağ orta parmak yukarıda şık bir el işareti kadrajda ya da sol elden yardım alınmış sağ el hafifçe bilekten aşağıya bükülmüş. Beni köle gibi kullandın yine bütün sene. Hem evde hem işte çalıştım,  bir de sana gelip hizmet ettim. Çocuk çocuk delirdin  hiç ilgilenmedin boyun devrilesice!  Yatakta da o kötü seksine katlandım.  Ama bil ki önümüzdeki sene benim için harika olacak” diye bitiriyorsunuz yorumunuzu.    
Ve Facebook arkadaşlarınıza açık bir tavır,  ne dersiniz?  Duvarınızda şöyle bir ibare “ Harika bir yıl olacakken, yavan politik yorumlarınız,  ülkede olan bitene timsah gözyaşlarınızla beni zıvanadan çıkardınız! Hele o börtü böcek pozitif ordan burdan alınma yavan felsefi laflarınız öggghhhh geldi valla!  Çoçuğunuzun ilk karnesi, kocanızın hediyesi, yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, neden paylaşıp sinir bozuyorsunuz!
Aghhhh harika bir yıldı sen de bunun parçasıydın)))
Çok Amarikano! Thx facebook!

 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi