Konuk Odası

Parmak ucundaki sevgi

Parmak ucundaki sevgi/ Pure Love

Vücudumuzun en önemli parçalarından biridir ama işlevini sadece düşününce buluruzParmak uçlarınızla dokunduğunuz zaman kalbiniz titriyorsa, içinize ılık ılık duygular akıyorsa anlarsınız aşık olduğunuzu. Sevgilinin teninde yanar parmak uçları. Nefret edilesiceye dokunduğunuzda kalbiniz buz tutar.
Çocuğunuza dokunduğunuzda ipek hissi gelir içinize. Anne-baba, kardeşe dokunuşta pamuk hissi alırsınız. Gönül gözünüz akar sevdiğinize.
Sevdiğinizde de karşılık bulursa bu duygular deymeyin keyfe.
Bugün kendiniz için birşey yapın. Parmak uçları ise en sevdiklerinize dokunun. Miniğinizin parmak uçlarına birer öpücük kondurun 3 aylıktan büyükse kıkırdayacaktır. Üstelik 20 yaşında da olsa fark etmez kız ya da erkek mutlaka kıkırdarlar.
Anne babanız inşallah hayattadır. Onları da parmak uçlarından öpün.
Gözlerindeki sınırsız şefkate bakmayı da unutmayın ardından.
Sevdiceğinize dokunun önce parmak uçlarınızla. Sonra alın ellerinizi eline tek tek öpün parmak uçlarından. Aşkı, coşkuyu, tutkuyu, arzuyu görün gözlerinde. Gününüz nasıl da güzel geçecek, göreceksiniz.
Değerli dostlar sabah yataktan kalkmadan denedim bunu. Tecrübe ile sabit. Önce usul usul dokundum parmak uçlarımla hissettim onu.
Ardından artık yavaş yavaş kırışan ellerini elime aldım. Parmak uçlarını teker teker öptüm. Gülümseyerek bakan yeşil gözlerde eridim.
Sabahın boğuk sesi ile "Her güne böyle uyanmak isterim" deyişi gün boyu kulağımdan gitmedi.
Çocuklarımı da böyle uyandırdım, güne kıkırdayarak başlattım. Bugün kapkara havanın aksine aydınlık oldu benim için. Sevgi doluyum, sevgi böceğiyim. Dünyayı, ailemi, insanları, böcekleri, köpekleri, sarı çiçekleri seviyorum. Hayat sevince güzel.
 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi