Konuk Odası

Os…tan Bir Durum

Os…tan Bir Durum
  Yazarken bile hala gülüyorum. Bir arkadaşımın romansı oldu kabusu!
 Kızcağız bir spor merkezinde bir oğlanı beğenip durur. 30lı yaşlar.   Erkek efendi ve düzgün biri belli.  Duygular karşılıklı; minik minik diyaloglar, bakışmalar,  gülümsemeler. Her şey pek hoş kıvamında.
Dı dıı dın! Burada yazıma ara verip karnımı tuta tuta gülüyorum arkadaşlar müsaade. 
Eveeettt,  nerede kalmıştık; Bir ağırlık kaldırma seansındalar hep birlikte. Herkes kilosuna cinsiyetine uygun halterleri alıyor ve eğitmen eşliğinde hoppa da hop hop 1saat çalışıyorlar. Kızın adama yakın olduğu tek seans. Arada bir kafede fırsat çıkıyor önlerine ama adam çekinken belli,  haftalardır level atlayamadılar. 
 Halter kaldırma seansına döndük:
 Yakın mesafe yerde çalışırken adamcağız pırrrt yapmaz mı? Daha doğrusu erkek şeyi bu zaaart diye kendini tutamamış işte. Ağırlık kaldırıyorlar dedim ya.

Bizimki geldi “ıyyk” diye anlatıp duruyor. “ Öküz herif resmenş etti işte!”   Aldı ikimizi de bir gülme krizi.
  “Canım normal bir şey bu,  herkes yapıyor şekerim yapmazsak çatlarız” dedim.  “ Allah bilir sen de yapmışsındır seansta yusufçuk yusufçuk”  adam duymamıştır. “Hıı” dedi kabullenerek. Ama sonuçta ben dikkatli yaptım “tıss” diye,  savundu kendini.
 “Sonuçta bilerek yapmadı ya? Duyduğunu bile fark etmemiştir.”  Hem adamla işi ilerletince nasıl olsa duyacaksın değil mi?  “ııyyk” dedi yine.
 “Ayy vallahi böyle şeyler hayal etmiyordum hiç”  Yine de “Tamam” dedi sakinleşti,   “Bakayım soğumuş muyum karşılaştığımızda ne hissederim?” dedi, gitti.
 Ayy düşündükçe ölüyorum gülmekten, asıl bomba sonrası! Ben bir gülme molası daha vereyim.
 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi