Konuk Odası

Sen Ne Dersen O Olur

Sen Ne Dersen O Olur

Alora… Sırlarımı paylaşacağım bu sayfada adım bu. Ama “sen ne dersen o olur” benim adım. Çünkü beni bilmezsin. Yüzümü bile görmezsin. Sesimi bilirsin en çok. Bazıları sesimin ötesine geçemez; görüşmek istemem. Sesimle içi burkulur, sözlerimle kendinden geçer. Telefonda duyulur inlemesi. Ben konuştukça kendine dokunur. Dokundukça kendini tanır, daha çok tanımak ister, daha, daha. Sonra sadece bir hırıltıya dönüşür ve susar.
Bazılarına ise sesim yetmez; bir an önce beni bulup içime yerleşmek ister. İçime yerleşmeyi hayatlarının en büyük zaferi sanır o salaklar. Oysa zafer her zaman benimdir; patlayansa onlar.
Ben Alora; bu isim bir zamanlar deniz kıyısında okuduğum kitaptan miras bana. Biraz dönüştürdüm. Kimse hak iddia etmesin ismimde; bedenimde edemeyecekleri gibi. İsminle saygı gördüğün bir dünyada, kendime her adamda ayrı değer biçtiririm ben. Ama hiç Alora’yı kullanmadım, çünkü çoğunun dili dönmez. Gündeme göre değişir adım; kimi becermek isterlerse oyumdur. Benim sesim onların kadınına dönüşür her gün ayrı yataklarda.
Telekızım ben; “kız” da ne demekse? Telekızlık mesleğini yapıp da kız hallerini hatırlayan var mıdır acaba? Telefonla ulaşılır bana. Ve her müşterim yeni müşterilere ulaştırır beni. Öyle reklam meklam yapmaya gerek kalmaz. Reklamın en sıcağı çarşaflar arasında dolaşır bizde.
Kaliteliyimdir. Giysinin, takının hele ki ayakkabının en iyisini bilirim. Bilmek zorundayım. Bizim mesleğin bütçesi en çok alışveriş anlarında yükselir. E kadınız, severiz de şık olmayı. Kadın; hem de ne kadın… Açıkçası severim kendimi. Ben de olsam büyük zevkle sevişirim benimle. Bedeli ne olursa olsun.
Öyle kandırılıp falan da düşmedim sizin kötü dediğiniz bu yola. Bile isteye seçtim bunu. Kimseden intikam almak için falan da değil. İstedim yaptım.
“Sır” bir “Kadın” olarak, gece tüm açıklığıyla koynumda olup sabah sır olmaya çalışan adamları anlatacağım size. Çok eğleneceksiniz. Ama asla benim kadar değil; çünkü ben bunu seçtim.

 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi