Konuk Odası

Yeni yıl duası

Yeni yıl duası
 

Ya Rabbel Alemin;
Bu gece 00.00’da edeceğim dua için sana önceden rezervasyon yapıp mümkünce tüm alemin dualarından bi tık üste benimkini koymanı niyaz ederim.
Ya rabbim; sen daha iyi bilirsin ama hani olur da işin çoktur, bizi duyasın olmaz falan diye birazcık yüksek tondan, hatta neredeyse haykırarak ve dahi ellerimi açarak ve hatta ciğerlerime bir Yasemin Dalkılıç edasıyla stoklayarak duamı ederken peyderpey bıraktığım o deriiiin soluğumla sana seslendiğimi bil Ya Rabbi!
Bu gece kendisine alkollü kafayla kıçımı dönerek uyuduğum ve yanımda horul horul uyuyan adamı sabah ezanıyla beraber dünyanın en seksi haline dönüştürerek uyanmamı sağla Ya Rabbi! Mesela Kurt Seyt staylinginde performansa hazırlanmakta olan bir Kıvanç’a dönüştürebilirsin. Ben ki bugüne kadar kimsenin baklavasında tulumbasında gözü olmayan kulun, Facebook’ta son hızla paylaşılan son Kıvanç görsellerinden sonra libido tavan yapmış hallerdeyim. Bu naçiz kulunu ve sırlarını buralarda cesurca yazan tüm “Sır Kadınlar”ını ve dahi onları takip eden kadın sırdaşlarını gör Ya Rabbi!
Ya Rabbel Alemin;
Kadınlığını hijyenik ped satın almasıyla sınırlamamış tüm kullarını böylesi bir erkek timsaliyle, hiç olmazsa bir kez buluştur Ya Rabbi!
Sen “ol” dersen olur; sabahlara dek böyle bir tabiat harikasının, böyle bir Adonis patlamasının, böyle bir en boş zamanında yaratılmışın altında kıvrım kıvrım kendinden geçmeyi ihsan eyle Ya Rabbi!.
“Varsın bir gecelik olsun” desem de sen inanma Ya Rabbi; dilim böyle söyler ama kalbim başka der, ki zaten sen bilirsin Ya Rabbim. Sen yazı yazmaktan başka tatmin yolu bulamayan bu garip kulunu gör de mucizevi bir değişimi ihsan eyle Ya Rabbi!
Baktın olmadı, o muhteşem Kıvanç kulunun setinde bir ütücü, bilemedin çaycı falan olmama yardımcı ol Ya Rabbi! Ama eğer dersen ki “seni Kıvanç’a makyöz yapayım”, bunu kalbim kaldırmaz, bilirsin Ya Rabbi!
Hiçbir şey olmadı, bari kanal yöneticilerine yeni başlayacak diziyi haftada en az beş kez tekrar ettirecek akıl fikir ihsan eyle Ya Rabbi!
Çeneme vuran bu saçmalığın beynimi yemesine izin vermeden yeni yılda yap bi kıyak Ya Rabbi!
Amin.

 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi