Konuk Odası

Cinsellik

Cinsellik 

kadın ile erkek ilişkisinin temelinde cinsellik var.  Temel içgüdü kadınla erkek biraraya geldiğinde cinsel kıvılcımlar olarak çıkıyor ama ilkel dünyada. Gelişmiş dünyada ise cinsellik birçok temel ögeden sonra geliyor.
Yani ilkel insan ile gelişmiş insan arasındaki fark bu.


Cinsel yaşam tabii ki olmazsa olmazlardan biri. Ancak günümüzde evliliklerin çoğunun cinsel sorunlardan yıkılması ya da sorunun bir köşesinde cinselliğin bulunması da ilişkilerimizin yeterince gelişmemesinden kaynaklanıyor olabilir mi?


Ayyy çok ciddi yazdım aklımızı şeyimizle bozmuşuz işin özü bu.
Eskiden erkek cinsellikten keyif alır, kadın da aracı olurmuş. Şimdi durum eşitlendi skor 1-1. Kadın keyif almak istiyor yatakta. Kendini en mutlu edecek, en çok keyif verecek partneri seçiyor. Çünkü seksin tadını aldı kadınımız. Öyle, böyle, şövyle var seks hayatımızda. Yani pozisyon arıyor kadın, kendini geliştiriyor, karşı cinsten de bunu bekliyor. Okuyoruz, internette araştırıyoruz, filmlerde izliyoruz, artık biliyoruz. Öpüşmeyi bile bilmeyen nesil yok artık. Kendini geliştiren kazanıyor. Öpüşmesini, sevişmesini bilmeyen erkek yataktan atılıyor. Eee neylersin rekabet dünyası. Vereceksin, alabildiğin kadar alırsın. Artık kurallar böyle. İşte hendek işte deve...
 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi