Konuk Odası

Damarlardaki Kan

Damarlardaki Kan

İçimden eyvah şimdi mısra mısra şarkı sözlerinin anlamlarını yorumlamayız inşallah dedim. Ama çok etkilenmiştim. Gerçekten  yaptığı hiç birşey rastgele değildi.
Müthiş bir  kadın. Kendimi yine  nokta gibi hissettim. Ama o da bende bir şey bulmuş olmalı ki bu kadar yakınlaştık. Nezaketten olamaz dedim.
-Duru’cum damarımdaki kanı bilmem ama ben tümden eridim.Bir şarkıya hiç böyle  bakmamış ve dinlememiştim. Yarınki şarkı ne ?
-Yarın canlı müzik var. Ben çalacağım sen söyleyeceksin.
 Gülüştük.
-Şu yarattığın atmosferi bir erkek  yaratmış olsa şu anda ona aşık olmuştum.
- İyi ya bana da ol
Yine gülüştük.
-Tamam aşkım, bir  kadeh  daha içip yatalım, senin yarın işin vardır.
-Misafir olduğu zaman iş benim için teferruattır. Ben  adamlarıma iyi para veririm ve onlardan ben yokken de işi ben varmışım gibi  yapmalarını beklerim. Bu yüzden işi düşünme.
Sabah kahvaltıda gözleme vardı. Hem de otlu. Gemide konuşmuştuk aklında tutmuş.
-Hadi çabuk ye ormanda biraz yürüyelim.
Ben ve yürümek! ... 
- Koca kıçıma iyi  gelir.
- Ayağına spor ayakkabı, üstüne de eşofman giy.
Aval aval  baktım. 
-Eeee bizim orman az buçuk vahşidir. Yani koru değil tam bir jungle.
İkinci kere aval aval  baktım. Ben hayvan, haşere hiç sevmem. Yani ben aslında doğaya dönük biri değilim diyemedim. Sadece...
-Biz İzmirliler yazın spor ayakkabı ve eşofman pek taşımayız. Ben parmak arası terlik ve şortlarımla geldim.
Güldü. Sarılıp öptü beni ve elimden tutarak gel hadi dedi.

Yatak odasından giyinme odasına geçtik. Yatağı yuvarlaktı.  Giyinme odası filmlerde gördüğüm cinstendi.  İkili bir kapağı açtı. İstediğini al dedi. Ful eşofman ve  spor ayakkabı vardı. Bedenlerimiz  birbirine yakın olduğu için sorun yoktu, istediğimi seçebilirdim.  Her sabah yürüyüş var bir kaç tane  seç, ben odana koydurturum dedi.
Markasını bilmediğim  profesyonel  marka çok güzel eşofmanlar vardı.
Bir tane gri pembe, tayt  takım seçtim. Ona uygunda bir ayakkabı. Kendi de seçti. Hadi giy dedi. Burada mı dedim, ne farkeder dedi. Yok canım gideyim ona göre iç çamaşırı giyeyim dedim. Buda benim takıntımdı.
Ve biz  bir jeepe binerek ormanın derinliklerine gittik. Burada bizi kesseler, tecavüz etseler milletin bir ay sonra haberi olurdu. Ürktüm. Korkma, ben her gün yalnız gelirim daha kimse bana tecavüz etmedi dedi. Bu güvenceyle  yürümeye başladım.
Allahım nasıl bir güzellik. Bir süre sonra sanki merkezi bir yerde yürüyormuşum gibi korkularımdan arınmış bir şekilde yürümeye başladım.Partnerime güveniyordum.


 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi