Konuk Odası

Taktım Ben Bu Magazincilere!

Taktım Ben Bu Magazincilere!


Yaz moduna geçtim, light takılayım dedim ama nafile!  Hafiflemek ne mümkün, şiştim şiştim! İşlerini doğru yapsın bu magazinci takımı; milleti yanlış bilgilendirmesinler kardeşim!
 “Bennu Gerede’nin aşkı yarı yolda bıraktı” diye manşetten verdikleri haberin içeriği şöyle: Cihangir’de evli sevgili ile birlikte bisiklete biniyorlarmış. Ve arada magazinci takıma yakalanmışlar. Adam magazincileri görünce kaçmış gitmiş. Hıh! Kim bilir işin aslı nasıl? Adam evli ise bile, yoktur kaçmak gibi bir derdi eminim. Kaçamak yapan adamın sanatçı sevgiliyle Cihangir’de işi ne? Gizli bir şey yapacak olsalar herhalde en son Cihangir’e gidilir değil mi?  Ünlü ikilinin minnoş bir resmi, sonra da bol laf salatası!
Hülya Avşar’ın selülit çilesi: Bikinili, biri önden biri yandan 2 foto, tekneden denize atlarken foto şipşak. Kadıncağız cillop gibi.  Neymiş bikininin altına minicik bir şort giymiş. Nedenmiş? Selülitlerini saklamak içinmiş. Ya,kadının görünmeyen bir popo çevresi. Oradaymış selülit meselesi! Araştırmacı magazincilerden kaçmazmış! Peh, Allah tepelerinden baksın diye söylemiştim di mi?
Ferhat Göçer, sevgilisinin (Ömür Gedik) yanında muhabirlere “Yengenizin bir ilişkisini görürseniz bana mail atın” demiş. Ömür Gedik de buna çok bozulmuş. Aralarında tartışma çıkmış. Ama nedense gazetedeki resimlerde pek güleçler. Sözde kavga sonra vuku bulmuş. Ama o anı resimleyememişler. Ha! Bu ikiliye ben şahsen pek gıcığım ama belli ki magazincileri savsaklamak için laga luga yapmışlar. Bizimkiler de diyaloğu evirip çevirip ne hale getirmişler!
Kıvanç Tatlıtuğ’dan Bodrum’daki komşuları şikayetçiymiş. Neymiş? Selam vermiyormuş? Alın size bir aptal haber daha. Eminim muhabirler tek tek komşuları ziyaret edip artistimizin adabı muaşeret durumunu tetkik etmişlerdir.
Peki,  Perihan Savaş’tan ne istediniz deniz kıyısında kendi halinde otururken zumlayıp o en pejmürde anını yakaladığınızda? Size nasıl bir geri dönüşü oluyor eski bir artistin yaşlanmış görüntüsü?
Diyeceksiniz, ekonomi, siyaset haberleri pek doğru da sırf magazin mi böyle?  Haklısınız tabii. Benimki abesle iştigal etme! Sıcaktan sıcaktan…
 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi