Konuk Odası

Dolu Dizgin Aşk

Dolu Dizgin Aşk

Aaaay ayyy ne mutluyum bir bilseniz. Sevgilimle doya doya aşkı yaşıyorum. Bu ayrılıp barışma çok işe yaradı.Her haftasonu geliyor. Bazen  akşam gelip sabah dönüyor.  Beni hediyeler boğuyor, bugüne  kadar duymadığım güzel sözlerle beni  mest ediyor.
Hayır hayır... Bunlar gördüğüm rüyadan aktardıklarım değil. Gerçek. Ve ben bulutların üzerinde yüzmenin  ne olduğunu anladım. Gözüm hiçbirşey  görmüyor.

Bu arada Adil’e işlerimin yoğunluğu nedeniyle  ona zaman ayıramayacağımı söyledim. O da isabet ki uzun bir seyahate çıkacağını söyledi. Böylece onu da kırmadan konuyu çözmüş oldum.

Arada erkelere sert çıkmak ve sensiz de  hayatıma devam edebilirimi göstermek lazım.
Tüm cesaretimle konuştum. Benimle olmak istiyorsa bunu evli olarak yapamayacağını belirttim. Boşanma sürecinde olduğunu ama İngiltere yasalarına göre  boşanacağını sonra burada onaylanacağını söyledi. Hatta istersem ispatı için beni Londra’ya tatile götürebileceğini söyledi. Nezaket gösterip, sana güveniyorum gerek yok demedim.Ve Haziran sonu  gitmeye kara verdik. London Bridge tarafında kalmak istediğimi söyledim. Gözde restaurantlarda yer ayırtmasını istedim,  en azından bir iki yakın arkadaşını tanımak istediğimi söyledim. Hepsine olur deyince. Boşanma konusundaki ciddiyetine inandım.
Benim bulutlar üzerindeki gezintim biraz uzun sürecek gibi duruyor.

Bir an ondan çocuk istediğimi farkettim.
Bir kadına anne olma arzusunu bence ancak bir erkek hissettirebilir . Ben bu güne kadar çocuk yapmak isteyeceğim bir erkeğe rastlamamışım. Ama şimdi bu duygu bende yanıcı bir hal  almaya başladı.
Berk’e konuyu henüz açmadım. Önce bir boşansın. Ama bende artık  risk grubuna  giriyorum. Doğal yoldan anne olmak için son bir kaç sene.

Yeniden hayal kurmaya başladım. Ben mutlu anlarında hayal kurabilen biriyim. Bu özelliğimi  mutsuz anlarıma taşıayabilsem inanılmaz bir motivasyon olur.
Annem bende ki  değişimi anlıyor ne de olsa anne. Kim seni böyle mutlu  ediyorsa Allah ondan razı olsun diyor. Berk'e hayır dualarından bahsettim çok güldü. İşlerinin bir kaç gündür çok iyi gittiğini söyledi!!!!
Hayat bu aralar bana güzel. Darısı başınıza

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi