Konuk Odası

Yatcaz Kalkcaz Yatcaz Kalkcaz

Yatcaz Kalkcaz Yatcaz Kalkcaz 

Bodrum’a benim arabamla gittik. Bafa Gölü kıyısında fazla temiz olmayan  ama alışkanlık olan  restaurantlardan birinde  gözlemeli bir  kahvaltı yaptık.  Sohbet ede ede Bodrum’a vardık. Havalar bizden yana. Aşk bizden yana esiyor ama  daha duyularımıza tam nufuz etmedi.


Berk’i daha az düşünüyorum. Hatta artık günde bir kereye filan düştü. Bünyemden atıyor muyum ne? Yaşasın  panzehirim. Birbirimize eski aşkları da sormuyoruz. Sanki sıfırdan başladık. Öncesiz olduk.
 
Öncesiz olup birbirine şans tanımak güzel bir şey. The Marmara’da yer ayırtmış, aferin... Akşam yemeği için de rezervasyon yaptırtmış.  Güzel...
Çok nazik, hatta fazla mı ne? Başladım yine kurcalamaya. Boşver, psikolojime iyi geldi.

Aslında fenada sevişmiyor, vücududa iyi. Galiba geçmiş yıllarda kendini biraz spora vermiş.Dilimde yeni bir şarkı..” yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooop unutcaz”.
Bodrum  baharın keyfini yaşıyor bizde Bodrum’un. Ne çok kalabalık ne çok sakin. Mekanlar hareketli. Tango restaurant her zamanki gibi çok başarılı. Yemekler çok güzel tango çalıyor.Bir çift  kalkıp tango yaptı ne hoş. Adil , kalkalım mı dedi. Tango bilmediğim için üzüldüm.
Sonra Marina  barda geç saatlere kadar eğlendik, dans ettik. Unuttum. Kollarında huzur içinde uyudum.

Pazar güzel bir kahvaltıdan sonra dolaşa dolaşa dönüşe geçtik. Türkbükü’ne geldiğimizde bir dakika izin istedi.  Kahve içerken bana bir kutu verdi. İki ara bir dere yarı değerli taşlardan  tasarım  kolyeler satan bir mağazadan bana  haftasonu anısına amatist bir kolye almış. Gerçekten de şık. Ve en önemlisi burcuma uygun bir taş almış.


 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi