Konuk Odası

Filmlik

Filmlik

Böyle şeyler filmlerde olur bilirdim!
Nasıl şeyler?  Arkadaşının karısına sarkma durumları!
Anlatayım; dün geçen kocam ve bir arkadaşımızla bara gittik.   Gece hayatımız pek yoktur aslında ama sevdiğimiz bir dostumuzun gece kulübü açılışıydı. Biz de yemekten sonra bir uğradık. Tam bar atmosferi; loş bir ortam, müzik sesi son perde. İnsanlar çakır,  hem de en keyfinden ve erotik videolar kocaman bir ekranda. Her şey libidoyu ve içki dozunu yükseltmeye çalışıyor.  Bizde keyifler gıcır.
Derken yan masada bir tanıdık; piyasanın eski kurtlarından.  Karısı ve iki arkadaşı ile eğleniyor. İçkiyi  çok kaçırmış belli ama sıkıntı yok. Gülüyorlar, söylüyorlar.  Bizimle gelen arkadaşım da bu adamı tanıdığından hemen bistrolar birleştirildi ve muhabbet – kaka ki ki ve bolca geyik. Bu vatandaş ve kocam pek anlaştılar; ortak dostlar,  benzer zevkler falan filan. Adam devamlı benim kocayı bana övüyor.  Bana dönüp “Yahu ne düzgün adamla evlenmişsin, sen ne şanslı kadınmışsın ve eşime “ya benim kankamsın artık” iltifatları. Benim bu adamla geçmişten bir derin tanışıklığım yok dediğim gibi, aynı ortamlarda bulunmaktan ötürü aşinalık. Ama kafalar güzel, koyu bir sohbet. Benim koca da sevdi bu çocuk adamı.
Derken, bizim takım(kocam ve arkadaşımız)  biyolojik saatimiz kaldırmadığından “hadi bize müsaade” dedik. Bar sahiplerine de bol kazançlar deyip ayrılacağız. Kocam “siz bekleyin, ben arabayı alıp geleyim, telefonu çaldırınca dışarı çıkarsınız” dedi. Hani dışarıda biz iki kadın beklerken kurda kuşa yem olmayalım.
İşte olanlar o beş  dakikada oldu! Asıl kurt içerideymiş meğer!  Kart zamparanın güzel eşi sohbet için diğer masaya gitmişti. Benim arkadaş da tuvalette. Adam zart diye  yaklaştı yanıma ve görüşmeyeli ne kadar güzelleştiğimi,  öyle olduğumu, böyle olduğumu falan feşmekan bir dolu hikaye, bir şeyler bir şeyler… Hani “yazmak” denilen tabir var ya aynısından!  Ben kendi kendime  “abartma Bodozlama, adam sarhoş ya, iltifat ediyor” kendince diyorum.  Ertesi gün utanacaktır söylediklerinden. Telefonunu çıkartıp “numaranı söyle bakim” demez mi?   Ses yüksek duyuramıyor bahanesi ile kulağıma fısıldıyor, dokunuyor,  öpüyor adeta.
Düşünüyorum adama geçmişte ya da o gece ümit verecek, yanlış anlayabileceği ne yapmış olabilirim? Yok, mümkün değil!  Eşim arıyor bu arada,  adam biz dışarı çıkarken bir veda sarılışı var; yuh! Bir de utanmadan bizi dışarı çıkartıp arabaya bindirirken eşime tekrar iltifatlar ve “abi çok sevdim ben seni” demeler! Benim koca da yolda saf saf  “biraz sarhoş ama eğlenceli adam” demez mi kıyamam!
Belki adam hakikaten ne yaptığını bilmiyordu. Ertesi gün utanacak,  unutacak.  Bardakta durduğu gibi durmuyor bu meret; insanı maymunlaştırıyor!  Ama düşünüyorum da ben ne kadar çok içersem içeyim, gidip de karısını tanıdığım bir adama sarkmam herhalde. En fazla adamın üstüne kusarım
İşte böyle kızlar; Yalnız şöyle de bir durum var; allahın bildiğini kuldan saklamayayım  Burada size söylemeyeceğim de kime/nerede söyleyeceğim allah aşkına?
Evet, adamı kınadım, ayıpladım ve sinir oldum ama “şeytan kadın” tarafımın hoşuna gitti beğenilmem çok ayıptır söylemesi.  “Vay, ne dayanılmaz kadınım yahu” demedim değil kendim kendime Arabada arkadaşımın bu adam için “her gördüğüne sarkar, güzel çirkin demeden, hani şeyi olsun yeter diyorlar” lafını duymazlıktan gelerek
Ama yine deeee uzak olsun derim böyleleri!  Hem o güzel karısını düşündüm de, allah düşmanıma vermesin böyle koca!
 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi