Konuk Odası

Kelebeğin Rüyası

Kelebeğin Rüyası
 
Ya da her genç kızın rüyası. Filmden bahsetmiyorum. Konu Kıvanç Tatlıtuğ. Allahım o ne yakışıklılık. Filmin galasında 2000 kişi varmış, Belçim Bilçim Roland bilmem ne marka elbise giymiş, beyaz kelebekmiş kimin umurunda. Varsa yoksa Kıvanç. Takmış papyonu geçmiş kameraların karşısına yanındakiler silinmiş sanki bir tek o kalmış. Gözlerini alamıyor insan. Aynı saate denk gelince Muhteşem Yüzyılı bırakıp Kuzey Güneyi izlemeye başladım kocamla ayrı odalarda. Kızım da bugün sevgilisiyle filmi izlemeye gidiyor, zor bilet buldum anne diyor. İlgi filme mi yoksa Kıvanc'a mı ?meraktayım.
 
Eski yenge Gülben Ergen de büyük laf etmiş.'' yakışıklılığın ne kadar boş bir sıfat olduğunu Kıvancı izleyip anlayacaksınız'' demiş. Ne yapsın çocuk boş sıfatını nasıl bıraksın? Kadın iyi oyuncu demek isterken bile yakışıklılığından bahsediyor Kıvancın. E hem yakışıklı hem de iyi oyuncu ise daha ne olsun.
Laf aramızda gittiğim filmde güzel adamlar ve kadınlar varsa keyif ve kıskançlıkla izliyorum. Yoksa filmin sonu gelmiyor bir türlü.
 
Bana müsaade filmi yani Kıvancı izlemeye gidiyorum.

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi