Konuk Odası

Erkekler Harem İstemezmiş

Erkekler Harem İstemezmiş
 
Allah Allah. Oldu mu şimdi? Amerikalı bir psikolog araştırma yapmış ve sonuç. Erkekler harem istemiyor ve tek eşli olmayı seçiyorlarmış.
 

Biz de yapılsa bu araştırma sonuçlar yanıltıcı diyeceğim. Müslüman ülkeyiz ya . Bir de bizde karda yürü izini belli etme prensibi var. Ama özgür bir ülkede bu sonuçların doğruluğunu varsaymak zorundayız. Erkeklerin ancak % 5 'i yılda 3-5 kadınla olmak istiyormuş. Yani çapkın sayısı, oranı yüzde % 5. Enteresan.
 
Bu araştırmanın Türk versiyonunu düşündüm ve sonuçlarını hayal ettim. Her hafta kocam dahil, Süleymanın yani '' Muhteşem Yüzyıl'' dizisinin sultanlarının haremine bakıp iç geçiren erkeklerimizi düşündüm. En sevdikleri kelime son günlerde '' halvet''. Diziyi izlemekten vazgeçip kocamı hayalleri ile başbaşa bıraktım. Ben mi ne izliyorum? Tabii ki '' Kuzey Güney''.
 
Her gün baklava yenmez diyen, Rus kızlarının hayaliyle yaşayan erkeklerimiz bence bu araştırma bizde yapılsa çok farklı sonuçlara yol açar. % 95 harem kurmak ister, % 5 i ancak tek eşliliği seçer.Yanılıyor muyum? İsterseniz deneyin. Evde eşinize sevgilinize bu araştırmadan bahsedin ve fikrini sorun. Yılışık bir gülümsemeyle bana sen yetersin derlerse sakın inanmayın. Gözlerinizin içine bakıp söylesinler


 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi