Konuk Odası

Beni Al! Beni AL! Beni Al! Onu Alma!

Beni Al! Beni AL! Beni Al! Onu Alma!

Konumuz kırk yaş kadını. Herkes yazdı, zannettiniz mi, benim kafa kel kaldı? İşte Çıtırlara tercih edilmememiz için 10 neden:
1. Seksi severiz: Yatakta, Yirmilerin toyluğunu döveriz, Otuzların bencilliğini çoktan geçmişiz.
2. Seksi severiz: Baş ağrısı da neymiş? Gerekirse, erkek gibi “kısa olsun bizim olsun.” Erken gelmeler, gecikmeleri de mesele etmeyiz. Boyut değil, önemli olan işlevidir, biliriz
3. Seksi severiz: Ayıp, nedir bilmeyiz, fantezilere açığız. Tabi ki vardır bizim de bir sınırımız.
4. Evlilik diye kasmayız: Ne 20lerin şımarıklığı ne de 30ların çocuk doğurma telaşı! Olursa yan cebimize, biz bakalım asıl keyfimize.
5. Beklentiler asgari: Ne yirmilerin aç gözlülüğü, ne de 30ların alınganlığı. Incık ıncık kutlamalar, çekilen fotolar, bize de gelir pek bayık.
6. Beklentiler asgari: Vıdı vıdıları geçmişiz. Maçınız mı var, buyrun seyredin. Birlikte dersen, koyarız önümüze rakı balık, keyifle geçsin zamanımız.
7. Paylaşım her konuda: kemer mi sıkılacak normal, politika mı konuşulacak hay hay, misafir mi ağırlanacak çok kolay! Dedim ya ne 20lerin cahilliği, ne de 30ların kaprisleri!
8. Beklentiler asgari: Koymuşuz yoluna hayatımızı ufaktan ufağa. Yoğunuz zaten çoluk çocuk, aşımızla. Alınmayız fazla vakit geçirmedik diye, biz çok önem veririz mahremiyete.
9. Anlayış maksimum: İlk eşinizden çocuğunuz, işinizde bunalımınız, anne takıntınız, takım kaybetti diye yıkılmanız. İtinayla telkin/ terapi, bol tolerans yalnız burada - 40larda! Ne 20ler gibi kapris yaparız, ne de 30lar gibi görmemezlikten geliriz.
10.Kendimizle barışığız: Aptal 20lerin diriliği, salak otuzların güzelliği yoktur ama kafada çözmüşüzdür biz meseleyi; hem bedenimize iyi bakarız, keyif almak ve vermektir mottomuz.

* Zannetmeyin bunca mütevazilik güvensizlikten kaynaklanır, tam aksi, işin sırrı kendini sevmektir ve saymaktır. Unutulmasın aman; nasıl muamele ediyorsak, aynısını bekleriz- eh biz de keriz değiliz!
•Çılgın 50liler yazım pek yakında
 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi