Konuk Odası

Heeyy Süpermenler

Heeyy Süpermenler

Haftasonu Ayşe Arman'in yazısını okudum.Bir çeşit erkek türünün kadınlar hakkındaki talihsiz yorumlarını yani. Her canlının olduğu gibi kadının da, erkeğin de eğrisi, doğrusu, akıllısı, ahmakı, gelişmişi, az gelişmişi olabilir tabi. Ama o röportaji veren adamları cımbızla mi çekip çıkardı hemcinsleri arasından Sevgili Ayşe Arman acaba? Hem kadınlar hakkında böyle düşünen erkekleri, hem erkekleri bu düşüncelere iten kadınları kınım kınım kınıyorum.
Ve kız  tarafı olarak yazıyorum ( yazıda bahsi geçen kızları, tabi varsa oyle birileri  taraf saymıyorum)
Heeeyy Supermen'ler..

Allahım o ne egodur öyle, o ne kompleks.
istisnasız her karşınıza çıkan kadın max 30 dakikadan sonra evlenmek, hatta çocuk yapmakmı ister sizden? Siz özgürüm diye tepinirken, her eve giren büyü ile mi bağlamaya çalışır  ?
Siz, Rus olsun çamurdan olsun diye polka yaparken, Türküm doğurganım, çalışkanım diye horon mu teper diğer kızlar? Ayyy kıyamam ben sizeeeee.

Bu arkadaşların çocukluğuna inmek lazim. Sorun neyse tesbitini müteakip, mümkünse tedavi edip insanlığa kazandırmak lazım.Tabi eğitilebilir, öğretilebilirkleri varsa
Ne arkadaş, ne akraba, ne sevgili olarak benim karşıma hiç çıkmadı böyleleri şükür.
Her yerde de bolca olduklarını  sanmıyorum ya. Merak ediyorum doğrusu, nerde yaşarlar, ne yer ne içerler, nerde gezerler de böyle kadınları çekerler kendilerine. Doğal yaşam ortamlarında incelemek gerek bu beyleri.

Derdiniz büyük.. Her ne ise , derdinize derman olacak gerçek bir kadınla karşılaşmanızı dilerim.
Acil sifalar :)
 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi