Konuk Odası

Enerji Vampirleri

 Enerji Vampirleri

 

Koşmak, zıplamak çocuklar gibi olmak istemez misiniz? Hani içinizde garip bir çoşku kabarır. Bir yerlerden gelen bir enerji fazlası vardır  nasıl yönlendireceğinizi bilemezsiniz  ama spor da yapmak istemezsiniz. Hani  muzur olmak istersiniz ya, işte tam böyle bir durum.

Dünya umurunuzda değildir, kredi kartı yatmamış, patron rapor bekliyor, kocamın gömlekleri temizleyici de, akşama misafir gelecek............ BANA NE...........

Herkese; “Ben eğlenmek, çoşmak istiyorum. Ben dünyayı takmak istemiyorum. Ben varsam varsınız. Ben önemliyim. Önemimi bilmeyenlere duyurulur, zaten onlarla da görüşmeyeceğim. Kimse benim dünyamı kirletmesin, kafamı bulandırmasın, canımı da sıkmasın.” demek istersiniz.

 Söylemesi bu kadar kolay da yapması bu kadar kolay mı ? Aslında bu kadar kolay, sadece biraz cesaret. Çünkü mutlusunuz ve mutlu kalmak istiyorsunuz. Hatta çevrenizdekileri de mutlu etmek istiyorsunuz.

Bu duygularınızı  içinizden gelen çoşkuyla üç yaşındaki çocuğa aktarsanız anlar. Üç yaşındaki çocuğun duygusal zekasında olmayan büyükler için ise söyleyecek  tek şey kalıyor. BANA NE SİZDEN.........

 

Aslında çevrenizden negatif enerji üreten herkesi uzaklaştırmalısınız. Onlar sadece kendi enerjilerini değil sizinkinide yok ederler. İnsanlar pozitif enerjiyi yakalayabilmek adına Reyke, meditasyon, yoga gibi bir çok yönteme başvururken, içinizde doğalında gelişen bu duyguları niye boşa harcayacaksınız.

 

Negatif  enerjisi ile sizi çökertecek hekese -  kocanız, anneniz, sevgiliniz, çocuğunuz, patronunuz- GÜLE GÜLE...............

 

Ben hayatım boyunca mutlu olmadım diyen insanlara bir bakın, olmak içinde hiç bir sarfetmemişlerdir. Negatif yaklaşımları ile hep kötü olanı çağırmışlardır. Ya da hep kendileri gibi kendine acıyan insanlarla bir arada olmuşlardır ve olmaya devam etmektedirler. Asla içlerindeki gücü kullanmamış, hep sihirli bir değnek beklemişlerdir.

 

Hayattaki çok büyük talihsizlik ve acıların insanın kontrolü dışında yaşandığı muhakkak. Üzülmek insanı insan  yapan özelliklerden biri ancak üzüntüyü de bir yere kadar taşımalı.

 

Anlatmaya çalıştığım,  ne siz Enerji Vampiri olun, ne de hayatınıza Enerji Vampirlerinin girmesine izin verin.

 

Hepimizin yaşayabileceği sağlıklı günler  sayılı ve yarından kimsenin haberi yok. EEEEEE neyin tasası neyin gamı?  Ne  kanınızı,  pardon enerjinizi  emdiririn ne de kimsenin kirli enerjisinin bulunduğunuz ortama sinmesine izin veriniz.

 

Bu bir gamsızlık ya da boşvermişlik değildir sadece yaşadığımız güne anlam katma çabasıdır. Toplum içinde yaşamanın getirdiği baskı, kaos ve kurallar bazen olayları kontrol dışına çıkartacaktır. Önemli olan herşeyin geçeceğini ve  boşa  harcanan enerjiye  günü geldiğinde ihtiyacınız olacağını bilmektir.

 

Çevrenizdeki enerji Vampirlerini tanıyın, belirleyin ve yavaş yavaş uzaklaşın. Eğer siz bir enerji vampiri iseniz lütfen başkalarına  kötülük etmeyin. 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi