Konuk Odası

Instagram Önerileri / Jale Türkmen Üzrek

 Instagram Önerileri:

Instagram bilindiği üzere bir  fotoğraf paylaşım uygulaması.  Ama doğru adreslerle görsellikle birlikte ilgili olduğunuz mevzularda  çok pratik ve güzel bilgilere ulaşabiliyoruz.

İşte birkaç öneri:

Müzik:

Fazıl Say ilk sırada.   İhtima,l 262k  ile takipçilerden birisinizdir zaten. Onun gibi yoğun ve disiplinli çalışması gereken bir müzisyen olarak hesabını  asistanı  yönetiyordur  diye düşünüyorum.  Bir bakıyorsunuz genç bir popçu gibi sevgilisi  ile romantik bir paylaşım yapmış. Bir bakıyorsunuz,  geç bir saatte çalışma odasından spontane müzik ziyafeti.  Sosyal olaylar ve   politika hakkındaki cesur görüşlerini paylaşmaktan kaçınmayanlardan.

Mini  piyano dinletileri için Lucas & Artur Jussen çok güzel bir adres. Hollandalı bu iki güzel genç tam bir piyano sihirbazı.  Bir o kadar yakışıklı ama mütevaziler.

Yemek:

 İdil Tatari.   Pratik tariflerini tutturmamak mümkün değil. Çok da sevimli genç bir kadın.   Ama önerileri çoğunlukla bol kalorili.  Ancak misafirden misafire.  Hoş,  kendi incecik kalabildiğine göre biz de  kilo almayabilir miyiz acaba?   İlle sağlıklı  beslenme diye ısrarcıysanız, Therawboy çok güzel bir adres.  Bu  yakışıklı vejeteryan  genç Instagram kullanımını çok iyi biliyor.    Bazı önerilerini bizim pazarlarda bulmak zor olsa da  hayal gücünüzü kullanıp alternatif bir şeyler geliştirebiliyorsunuz.

Gezi: 

 Rotasız  seyyah.  Fotoğraf çekimleri ve altındaki bilgilendirici yazıları  çok başarılı!  Kalınacak yer, fiyat ve detay bilgiler kısa kısa önünüze servis ediliyor. Ayrıca her an hediye uçak bileti vs kazanabilirsiniz.  Sponsorları sağlam.  Hayırsever bir arkadaş da. Bir bakıyorsunuz  Afrika’da bir köydeki çocuklara  erzak yardımı yapıyor. Bir bakmışsınız  Peru’ya  ücra bir yerde yalnız yaşayan bir amcayı hastaneye yetiştirmiş.   

Gezi yazısı değince Minik Gezgin’i söylemeden geçemem.  Çocukları  dokuz aylıktan beri   bisikletle dünyayı gezmekteler. ( Şu aralar İznik’te yerleşik bir hayat  sürüyorlar.)  Fotoğrafları muhteşem ve   bilgilendirici.  Çocuk eğitimi mevzuunda  ilham verici yazıları var. 

Sağlıklı beslenme:

Doktor Nurhayat Gül’ ün sayfasında sağlam yazıların yanında , basit öneriler de var. Ayşegül Çoruhluoğlu ise tam bir Instagram piçi – tabiri caizse. Esprili ve basit anlatımı takipçileri hemen yakalıyor.

 

 

 

 

Kişisel Gelişim:

Terapi Defteri çok başarılı. Klişe bilgilerden kaçınıyor. Nokta atışı önerileri var. Ve  ayrıca dünya sorunları hakkında farkındalık yaratma çabası var.  Kullanıcı Deniz Erdem Instagram hesabını sadece para için yapmıyor belli.  

Zeynepgözübüyük’ün  dört yaşındaki kızının sağlıklı yemek yeme videoları çok tatlı. Bir bakın. Yine Küçük çocuklar için güzel oyun önerileri var.

Azra Kohen ‘in kitap tanıtımını haklı olarak  antipatik bulanlar var.  Ama benim gibi kitaplarını bir solukta okuyanlardansanız bu aşırılığı bağışlayabiliyorsunuz.    Aeden’i okumadan fikir sahibi olmak ve içindeki kıymetli bilgileri hap şeklinde almak isterseniz,  bu başarılı güzel kadını takip edin derim.

Gri_Koc  sınav maratonundaki öğrenciler için başarılı, motivasyon arttırıcı teknikleri güzel kullanıyor.

Fotoğrafçılık:

Feature shoot daki görsellik  başka sanki. Girin bir bakın. Farkı farkedecesiniz.   Humansofny’nin   insan portrelerin altındaki yazılar ise  çok dokunaklı. Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan sıradan insanların  yaşamlarına tanık oluyoruz. Bazısı siz gibi, bazıları  farklı ve ilginç.  Empati yeteneğimizi arttırıyor. Ve insana sevgiyi.  

Ve son olarak muzlankivi. Özellikle gençlerin estetik kaygılı resimleri ile adeta dalga geçen fotoğrafları çok sevimli. Cem Yılmaz tavsiye ettiğinden beri takipçileri hızla yükseliyor.

 

Etiketler

Yorumlar

Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi