Konuk Odası

ELZE Makaleleri

 

ELZE

Postmodern Romeo ve Jüliyet

 

“Arka masadan seni çağırıyorlar.” Evet, arka masaya meyve gönderir gibi çağırdılar beni arka masadan. “Sevişmeyeceksen git”le biten bir geceden iyi bir anımdır. Yarı zamanlı eskortluk kariyerimin doruk noktasına böyle geldim. İstanbul’da erkekler 2’ye ayrılıyor sanırım: 1.si “sevişmeyeceksen git”çiler 2.si “bakireysen sevişmeyelim”ciler tabi bu konu hakkında söz söylemeye hakkın yok çünkü mülk erkeğindir. Ha bir de sana acayip değer veren adam olur ya hep asla sevmediğin… Garibim! İşte, onu da denedim. Sevildiğini anlayınca o da “ya ben seni sevdiğimden emin değilim. Ya… Bilmiyorum ki…”ci oluyor.

Ama sevmek öyle bir şey değil ya hani… Asosyal birini sevince mesela, daha asosyal olsa da hep bana kalsa diyorsun ya hani… Sevgilisi olsa bile yani sana “yasak” olsa bile öpüşürken dudakların yanıyor, sana dokunduğunda ismini haykırabiliyorsun ya hani… Altında dümdüz olduğun ve artık geri gelmeyeceğini bildiğin anlar oluyor ya hani… Sanal sekste bile havai fişekler patlıyor ya hani… İşte bunları bilmek çok güzel. Sevdiğin insanla birlikte olabilmek her şeye değer. Bütün o “sevişmeyeceksen git”çiler de onun tırnağı bile olamaz.

İstanbul bu yüzden çekilir, bu yüzden daha güzel şimdi. Bir kere bile sevgilisi olamadığım ama her şeyim olan adamın saçlarımı okşadığında tattırdığı her şeyi hatırlattığı ve bunlar için varoluşuna teşekkür ettirdiği için güzel. Onunla uzak olduğumda onu hatırlattığı için güzel. İstanbul ben seni severken güzel be adam!


Devamı...
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi