Konuk Odası

Alora Makaleleri

 

Alora

Yılbaşı Gecesi

Evet, bu işi kendim istediğim için yapıyor ve çalışacağım zamanlara kendim karar veriyorum. Ama yine de mesleğime olan saygım nedeniyle özel günlerde mesleki gizli kurallara dikkat ediyorum. Ayrıca yılbaşı gecesi için hazırlanmanın verdiği adrenalin beni çok enerjik kılıyor.


Devamı...

Alora

Atilla

Telefonum çaldı ve beni doğrudan aradı Atilla. Hayatının belki de en büyük fantezisi olan bahçesindeki jakuzide beraber saatler geçirme fikrini onun için gerçekleştirdiğimde, hayatının en önemli kişisi olacağımı biliyordum. Koca bir ovanın ortasında, dışarıdan bakıldığında nasıl da harika bir hayat sunduğu hiç belli olmayan bir malikanede oturuyordu. İçerideki hayatın dışarıyla bağlantısını kesen kalın ve büyük duvara yaklaştığımda ben de sadece merak içersindeydim. “Kimseyle yapamadıklarımı onunla yaşamak istiyorum” referansıyla bana ulaşan bu ünlü heykeltıraşı ve o kimseden isteyemediği şeyleri ben de çok merak ediyordum. Şehir merkezine kırk kilometre uzaklıktaki köy evinin bol alarmlı büyük giriş kapısına geldiğimde içim biraz ürpermedi değil. Ama biliyorsunuz artık; ben zaten bu ürpertiyi seviyorum en çok.
 


Devamı...

Alora

Fatih

Uzun süre sizlere yazamadım şekerler; malumunuz biraz yoğun bir iş hayatım var. Ve genellikle sizlere ters saatlerde yaşıyorum hayatı. Tam bu akşam yazı yazayım şu sır köşeme diyorum ki bir aksilik, bir etkinlik, bir program değişikliği çıkıveriyor. Aslında kendi programımı kendim yaparım ben ama vazgeçilmez teklifler birdenbire ortaya çıkıveriyor bazen.
Daha önceki yazılarımdan bilenler bilir, işimi severek yapıyorum. Mesleğimi kendim seçtim. Öyle acıklı Türk filmleri senaryoları yok hayatımda. Seks yapmaktan hoşlanıyorum. Seksi farklı kişilerle yapmayı da seviyorum. Üstelik bu çok sevdiğim “etkinlik”ten para kazanıyorum. Ahahahahaha, etkinlik dedim yaaaa… Evet, etkinlik gerçekten. Zamanlaması bazen benim dışımda olsa da her anında ne yapacağım belli gibi olan ama ansal değişikliklere açık olan ve bu değişikliklerle bir diğerinden farklı olan bir etkinlikler serisi benim işim. Seks kölesi değilim; seksin kölesiyim.


Devamı...

Alora

İşte O Bir Sonraki Yazı: Birol

Ona doğru yaklaştım. Açık bıraktığım saçlarımı şımarıkça savurup yanından geçtim. Calvin Klein’in Sheer Obsession’ını özellikle sürerim böyle zamanlarda. Parfümün tatlı ve baharatlı kokusu, bulduğu yerde düzme isteği uyandırır bu tip koltuğu güçlü erkeklerde. Bulduğu yerde düzsün istedim beni. Sonradan fark etmişim de geri dönmüşüm gibi gözlerinin içine baktım, ona yaklaştım ve sesime ton verip eğildim ona: “Birol Bey?”
 
Hemen toparlandı. Ayağa kalktı. Ceketini askısıyla beraber giymişçesine sert ve geniş duran omuzları, gücün sadece koltukta kalmadığı hissini verdi bana. Yılların orospusuyum; adamı duruşundan çözerim. Verdiği paranın hakkını çatır çatır ödemeye o an karar verdim.
 

Devamı...

Alora

Birol

Geniş omuzlarını gördüğümde içimin titremediğini söylersem yalan olur. Ondan ilk telefonu aldıktan tam üç gün sonra görüşebildik. Malum, meşgul kadınım. Meşgul olmasam da hemen görüşmem zaten. Ucuza kapatmam kendimi. Beni isteyen biraz bekleyecek.
 
Daha önceden Muzaffer diye bir adam girmişti hayatıma. Net ücretin dışında bir şey görmedim ondan. Söylediği mekana gittiğimde ilkokula yeni adım atan bir çocuk gibi titriyordu karşımda. Muzaffer, üç dakikada bitti yatakta. Ama zafer kazanmış bir komutan edasıyla duşa gidişini gören, onun yirmi beş saat beni becerdiğini sanırdı. Duştan çıktığında o tombul bedenini zar zor hapsedebildiği havlunun ucunu tuta tuta “sen dinlen istersen, benim çıkmam lazım” dedi, “odanın parası sabaha kadar ödenmiş durumda; istersen kalabilirsin”. Hahaha. Neden dinlenecektim ki, yorduğunu mu sanıyor beni? Herhangi bir cevap vermedim. Gitti. Odadaki şarabı açıp, kocaman çilekleri pudra şekerine bulaya bulaya yedim. Sonra usulca yataktan sıyrılıp duşumu aldım ve giyinip çıktım.
 

Devamı...
12
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi