Konuk Odası

12/2017 Tarihli Makaleler

 

Bazıları Öldürür - Bazıları Çalar - Bazıları Kalp Kırar…

2017.12.11 14:7:16

 

 

Rap bir parçada geçiyor bu sözler.  Birisinin kalbini kırmakla çalmak  ve adam öldürmeyi aynı kefeye koyuyor yazan.

 Benim kalp kırıklarımın üzerine oturan fil kımıldamıyor bir yere.

Bir de şu pis öfke var. Bu duygu çok fena.  Kurtulmak istiyorum.

İnsanların duyguları değişebilir diye telkin ediyorum kendime.  Sevdim diye yola çıktığını sevmeye devam etmek zorunda değil kimse diyorum. Kimse kimsenin sahibi değil diyorum…

Ama  ama ama ama! “Fairplay”  diye bir şey vardır. Ben sofralar hazırlarken,  ben kocamı yatağıma alırken,  ben kocamın üstüne titrerken…  O nasıl olur da başka sofralara,  başka yataklara,   başka sevgilere aç kalır?  İşte burada çok kalbim kırılıyor.

Peki tamam. Bilirim erkekler aldatır. Bilirim hem “ düzenim hem üzerim[BK1] ”ciler var.

Kadınlar nasıl yaparlar bunu? Hele beni tanıyan,  bizi tanıyan bir kadın! Bizi  bilen bir kadın!  işte burada  çok kalbim kırılıyor.  Çok.  Hem de çok.

-          “ben yanlış anlamışım. İnandım size ama bir daha yanlış anlamalara meal vermeyin lütfen. Biz mutluyuz.” demiştim o kadına… 2014…  Nisan. 25 Nisan…  Bu kadar terbiyeli.  Bu kadar net!

Nasıl bir kadın başka bir kadının hislerini düşünmez? Çapkın bir erkeğe nasıl hayır demez?  Kıvırtmadan “Ay şimdi olmaz,  belki yarın” demeden. Adama “bekliyorum ben seni burada” sinyalini vermeden. 

Evet,  bekleyeni olan kolay gidermiş…

Bekleyememişler bile! Kocamla paylaştığım evde!   Seven bir kadın bunu nasıl yapar!  O evde,   bizim evimizde! Seviştiğimiz,  güldüğümüz çay içtiğimiz, televizyon seyrettiğimiz evde!  

Şarkı  XXXTENTATION’a ait. Bir rap şarkısı.   Parçanın adı “ Revenge”  Rap diye ıskalamayın sakın bir dinleyin.   https://www.youtube.com/watch?v=ZiBTCsD0kUk

 

Revenge intikam demek.  İntikam bana çok uzak bir duygu.

“Du” düne kadar.

 Maalesef…


 [BK1]


Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi