Konuk Odası

12/2013 Tarihli Makaleler

 

Yeni yıl duası

2013.12.31 15:33:45

Ya Rabbel Alemin;
Bu gece 00.00’da edeceğim dua için sana önceden rezervasyon yapıp mümkünce tüm alemin dualarından bi tık üste benimkini koymanı niyaz ederim.
Ya rabbim; sen daha iyi bilirsin ama hani olur da işin çoktur, bizi duyasın olmaz falan diye birazcık yüksek tondan, hatta neredeyse haykırarak ve dahi ellerimi açarak ve hatta ciğerlerime bir Yasemin Dalkılıç edasıyla stoklayarak duamı ederken peyderpey bıraktığım o deriiiin soluğumla sana seslendiğimi bil Ya Rabbi!
Bu gece kendisine alkollü kafayla kıçımı dönerek uyuduğum ve yanımda horul horul uyuyan adamı sabah ezanıyla beraber dünyanın en seksi haline dönüştürerek uyanmamı sağla Ya Rabbi! Mesela Kurt Seyt staylinginde performansa hazırlanmakta olan bir Kıvanç’a dönüştürebilirsin. Ben ki bugüne kadar kimsenin baklavasında tulumbasında gözü olmayan kulun, Facebook’ta son hızla paylaşılan son Kıvanç görsellerinden sonra libido tavan yapmış hallerdeyim. Bu naçiz kulunu ve sırlarını buralarda cesurca yazan tüm “Sır Kadınlar”ını ve dahi onları takip eden kadın sırdaşlarını gör Ya Rabbi!


Ölümsüzlük

2013.12.30 16:49:39

Kendimiz için değil başkaları için de yaşamaya çalışmak fiziksel ayrılıkların ardından sevgiyle anılan bir isim bırakıyor.

Bence ölümsüzlük böyle bir şey. Sırrı gençlik aşılarında arayanlara çok üzülüyorum.


Kısır Döngü

2013.12.30 16:43:34

18.11.13

Yazdıkça düşünme ihtiyacı hissetmiyor insan. Daha bir hafifliyor. Zihnini boşaltıp yukarıdan bakmaya başlıyor. Benim birini unutmak için bir başkasına ihtiyacım yok. Birinin boşluğunu diğer insanla doldurmak veya kalan duyguları ona yönlendirmeye çalışmak kendini kandırmaktan başka bir şey değil. İlişkilerin “Fast Food” tan farkı kalmıyor. Bu konuda iş bana düşüyor. Nötr kalmalıyım. Herhangi bir insanın bana duygusal tatmin yaşatmasına ihtiyacım yok. Ayrıca bir başkası için kaybedilemeyecek kadar değerli zamanım var. Deli dürtmediği sürece gösterilen ilgiyi görmezden gelip, salağa yatacağım.


Yeni Yıl Ağacı mı? Ben almayayım!

2013.12.30 16:38:8


Memlekette bu alafranga süsleme geleneğini ilk uygulayanlardan biri benim arkadaşlar.   Neymiş çocuklar yoksun kalmasın,  maneviyatlarını arttıralım, evimize keyif gelsin, yeni yıl hoş gelsin. 
Yıllar boyu Aralığın ilk haftasına müteakip  bir dönemde ağaç süsleme işinde  tek başıma didinip durdum. İlk koca ve çocuklarımın bebiş olduğu yıllar.  Koca her konuda olduğu gibi bunu da abartmış, en görkemli en büyük ağacı almış getirmiş  ve sıvışmış gitmiş; iş yemeği,  bilmem ne toplantısı, mal yükleme vs.   Oğlan ağacı kurmama yardım eder sonra vınlar odasına gider,  mini mini  oyuncak arabalarıyla vıın vınnn oynar dururdu.   Kızım da o küçük elleriyle pıtı pıtı bir şeyler yapmaya çalışır ortalığı iyice dağıtırdı.   Ben bütün gece koca ağaç başında  ıncık cıncık.  


Suçlar Kocadan Karısına Geçer mi?

2013.12.27 12:28:58

40 yıl düşünsem Ebru Gündeş’le  yaşantılarımızda bir benzerlik  olacağı aklıma gelmezdi.  Benim de kocam benzer yolsuzluk iddiaları ile çarşaf çarşaf gazetelerdeydi bundan bin yıl önce.
O talihsiz kriz öncesi,  Kocamın işle ilgili bir sıkıntısı olduğunu hissediyordum.  Ama hayal edebildiğim en trajik şey yine mali sorunlar silsilesi yaşayabileceğimizdi.  Gazetelere yansıyan biçimde hortumlamayı, çete soruşturmalarını, para aklama operasyonları aklımın kıyısından bile geçmezdi! Sanki ucuz bir Hollywood macera filminin içinde bir figüran olarak üstüme düşen rolü oynamaya çalışıyordum.   Evimize baskınlar yapıldığı, bir takım evraklara el konduğu,  paralar bulunduğu söyleniyordu ama şükür  bu anlamda kapımızı çalan olmadı.


12345
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi