Konuk Odası

12/2012 Tarihli Makaleler

 

Erkeğin Derdi...

2012.12.24 17:56:4

E-mail adreslerini alırken cinsiyetinizi soruyorlardı eskiden hala soruyorlar mı bilmiyorum. Ben de daha Türkçe servisler başlamadığı yıllarda edindiğim adreste yanlışlıkla erkek kutusu işaretlemişim. 2003 yılından bu yana beni erkek zannedenler tüm dünyadan bana spam gönderiyorlar. Şimdi bunu uzun uzun niye anlattım biliyor musunuz? Gelen spamlerin yüzde 70'i penis büyütme yöntem, ilaç ve tedavileri ile ilgili.  Yüzde 15 kadarı geciktirici, yüzde 10'u kayganlaştırıcı tanıtımları ile ilgili.


Aman Allahım, ne çok ilaç üretiliyor bu konuda. Ne çok tedavi yöntemi var. Ne çok araç-gereç var. Ne çok merkez, uzman vs var. Var oğlu var..


Aşk mı, Tutku mu Yoksa Yalnızlık mı?

2012.12.24 17:53:24

Aşk mı tutku mu yoksa yalnızlık mı? Kendimi tahlil etmeye  çalışıyorum. Hangisi insanı  daha çok tutsak eder yada hasta eder.


Şu anda kendimi bir hasta gibi görüyorum. Fiziki olarak gayet iyiyim; gülüyorum, geziyorum, süsleniyorum... Ama içimde bin tane fırtına esiyor  ve o fırtınaları sadece kendime saklıyorum.


Tek düşündüğüm ve üzerine hayal kurduğum  vazgeçemediğim BERK. O da sürekli  arıyor ve gel diyor.Gidiyorum ama onu hiçbir zaman  kendime ait görmüyorum. Her görüşmem bir hafiyelik serüveni şeklinde.Beceremediğim ve  alışkın olmadığım  için  bu  durum  beni huzursuz ve hırçın yapıyor.
Hayatım boyunca  tatmadığım  enteresan br duygu bu.....


Eşini ne kadar tanıyorsun?/ Hayatın Işığı

2012.12.24 17:11:36

Dünyam alt üst oldu. Kayınvalidem benim sevgili, biricik annem kadar kıymetli varlığım. Kayınpederim ise daha soğuk ve mesafeli bir adamdır. 70 yaşında spora, giyime, fiziğine aşırı düşkün, kendini delikanlı gören tiplerdendir. Soğukluğuna rağmen özünde iyi bir insan olduğunu biliyor ve soğuk tavırlarına rağmen onu da seviyorum ama kayınvalidem kadar değil tabii ki.
 

Kayınvalidem ile günün birçok saati birlikte oluruz zaten çok yakın oturuyoruz. Birlikte gezeriz, ortak zevklerimiz çoktur. Bir sabah kahvaltıya dışarıya bir yerlere gidelim diye telefon açtı. Kayınvalidem ile birlikte hazırlanıp yola çıktık. Urla'ya gidiyorduk iki kafadar. Güzelbahçe yakınlarında kırmızı ışıkta durduğumuzda arkamızdan bir araç fren yerine gaza basıp arkadan çarptı. Yol yardımı aradık, gelip aracı çektiler. Tadımız tuzumuz kaçtı ve hemen eve geri döndük.
Evden içeriye girdikten yarım saat sonra kapıda kayınvalidem vardı, yüzü kireç gibiydi. 


Çocuk Sahibi Olmak Hiç Kolay Değilmiş!

2012.12.24 17:7:54

Allahın gücüne gitmesin ama hiç kolay değilmiş… Çok zormuş… “Çocuğunuzun en rahat zamanı, gece üstünü örtüp, odasının kapısını kapattığınız dönemdir” derlerdi eskiden … Anlardım anlamasına da, asıl çocuklar büyüdüklerinde tam anlamıyla kavrıyor insan!


Ne rahatmış, ne kolaymış o günler! Yarın hangi meyveyi versem? Sebze çorbasına neler koysam? Diş buğdayı mı yapsam? Alerji olma riskine karşı, odasında ki halıyı mı kaldırsam? En büyük dert; hangi Anaokula göndersem? Bunlardı kafamdakiler… Çok sık hastalandığı dönemlerdi. Uykusuz geceler, işe gelen acil telefonlar, düşmeler kalkmalar… Tuvalet terbiyesi, İlk küfrü, ilk karşı gelmeleri- minicik ellerini yumruk yapa yapa…  
 


Aşk Nasıl Bir Şey?

2012.12.17 16:5:37

Ay sevgili Sırdaşcanlarım benim nasılsınız herşey yolunda mı?

Bugün sizlere aşktan bahsetmek istiyorum bu güzel duygu hepimizde başka başka tezahür eder ve bizler bu duyguyu ifade etmek için çok güzel tarifler buluruz kendimizce:)

Bazılarımız kolay aşık olanlardan bazılarımız ise hayatı boyunca sadece bir yada iki kere aşık olduğunu düşünür. Aşk çok kerede çok hoşlanmış olmak ile karıştırılır. Erkekler ve kadınlar doğal olarak bu duyguyu farklı yaşar. Bana göre erkekler kadınlara göre daha çabuk aşık olurlar ama çabuk ayılırlar, kadınlar ise bu aşık olmuş adamın jestlerine dayanamayıp aşık olurlar ama bu rüyadan geç uyanırlar, doğası gereği aşktan uyanan adam başka çiçeklere yönelir ve jestleri unutur, bu jestlere alışan kadın ise bunları nafile arar durur, sinir olmaya başlar , sinirli bir kadın ise ... Aman anlatmıyım siz bilirsiniz neler yapabilir.


1234
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi