Konuk Odası

11/2014 Tarihli Makaleler

 

Aldatma

2014.11.25 15:46:44

Gün geçmiyor ki bir aldatma hikayesi önümüze gelmesin. ben bıktım vallahi. Nedir bu kardeşim. Madem sıkıldın ilişkinden, evlilikten ne diye noktayı koymuyorsun da kaçamaklarla günü idare ediyorsun. bu söylediklerim sadece erkekler için değil, kadınlar için de geçerli.
Kadın-erkek eşitliği bence aldatma konusunda tam olarak gerçekleşiyor.
 


Eko Eko

2014.11.21 11:22:49

Eko Eko
Tuttum ben bu “etkin dinleme” işini. Çok kolay ki;  az konuş, bol dinle! Ara ara “hıı, hee”,  sonra da “hımm, peki.”
Ön yargı yok.  itiraz yok.  Ama yok.  Çözüm bulma yok.

 Hem vızıldanıp duruyor madem,
 bırak kendi bulsun çözümü sersem!
 Zaten sağır olmuş sana, 
 sittin sene konuş konuş boşa!

Arkadaşlar, dinleme derken,  saldım çayıra mevlam kayıra değil, lütfen.  Mühim bir iş yapıyorsunuz - ciddiyet – ful konsantrasyon:)


Utanmak

2014.11.21 10:51:56

Utanmak masumiyetin uzantısı bir duygudur bana göre. Masum insanlar utanır, kızarır, yer yarılsa da içine girsem modunda dolanır. Ne zaman utanırız? Kişiye göre değişebilen göreceli bir durumdur. Ben cinsel konulardan öyle fazla utanmam mesela ama biri beni övünce çok utanırım, elimi ayağımı nereye koyacağımı bilemem. Eşime sevişmeyi istediğimi söyleyebilmek yıllarımı aldı ama asla ona vücudumu göstermekten utanmadım. Ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.


Parmak ucundaki sevgi

2014.11.14 15:6:57

Vücudumuzun en önemli parçalarından biridir ama işlevini sadece düşününce buluruz. Parmak uçlarınızla dokunduğunuz zaman kalbiniz titriyorsa, içinize ılık ılık duygular akıyorsa anlarsınız aşık olduğunuzu. Sevgilinin teninde yanar parmak uçları. Nefret edilesiceye dokunduğunuzda kalbiniz buz tutar.


Kadınlığından Vazgeçmişti Bir nevi

2014.11.14 15:4:48

Doruk anlattıkça  ben şoka girdim. Duru için  o kadar çok üzüldüm ki  Doruk ile  yaşadığım ilişkinin  ona verdiği acıyı  sanki bende yüreğimde hissettim.  Kadın  kadını anlar derler ama benim bunu anlamam mümkün değil. Ben de sevdim ama  kadınlığımdan vazgeçecek kadar değil.
Duru , Doruk için  kadınlığından vazgeçmişti. İfade tam yerini bulmasada böyle. Bence  Manastıra kapanan rahibelerden  bile daha  katı davranmıştı  kendine.  Bana  erkek olarak ya Doruk’un eli değer ya da değmez demiş


123
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi