Konuk Odası

11/2012 Tarihli Makaleler

 

Pussy (Pisi Pisi)...

2012.11.29 11:29:53

Sabah yüzümü öpücüklere boğularak uyandım. Bambaşkaydı. Sanki o da beni özlemiş. “Acıktım kalk “dedi. Gerine gerine uyandım güzelim mor ipek gecelik aslında uyumak için değildi. İşlevini görmüştü,gece çıkarmam gerekirdi. Berk duşa girdi. Birden iphone’nunu komodinin üzerinde gördüm.Gerçi diğerini kullanıyordu ama...Şeytan dürtüyor. Hayatımda ilk defa bir başkasının hatta bir erkeğin telefonunu karıştıracaktım. Arayan ve arananlara baktım. Uçağa binmeden Pussy ( pisi pisi) yazan yurtdışı numarayı aramış. Konuşma süresi 10 dakika! Numarayı bir yere kaydettim.Nefesim kesilmiş bir halde yüzümü yıkadım üstüme bir eşofman geçirdim, makyajımı yaptım. Ağlamak üzereydim. Pussy ( pisi pisi)   demek bir lakabı vardı. Bu da  hala ilişkileri her  anlamda devam ediyor  çağrışımı yapıyor


Kadınca Öyküler

2012.11.29 11:25:30

İlk evliliğimdi. Henüz 23 yaşındaydım, bugün 34 oldum, büyüdüm olgunlaştım. Eşim Mehmet ile üniversitede tanıştık, o Ziraat Mühendisliği'nde okuyordu ben Edebiyat Fakültesi'nde. Manisa'nın bir ilçesinde geniş çiftliğinde çalışmak en büyük hayaliydi. Kapılmıştım, ondan başka bir şey düşünemiyordum. Daha çıkmaya başladığımızın ikinci günü evlilikten söz ediyordu. Aksini hiç düşünmeden üç yıl onunla çıktım. Ben de onunla evlenmek, mutluluğu birlikte yaşamak istiyordum. Okulu bitirdi, hemen askere gitti ve gelir gelmez nişan, düğün arka arkaya oluverdi. Mutluluktan ayaklarım yerden kesilmişti, öyle anlayışlı, şefkatli, öylesine aşıktı ki.. Her şey mükemmeldi ta ki kayınvalidem sahneye çıkıncaya kadar. Çiftliğe düğünden bir hafta önce gittim, muhteşemdi. Sessiz, sakin, doğa harikası. Görkemli bir çiftlik evi, hayvanlar, göz alabildiğine tarlalar tam okul kitaplarındaki çiftlik evleri gibi. Çok sevdim. İzmir'e de çok yakın sayılırdı.


Erkekler Harem İstemezmiş

2012.11.29 11:18:50

Allah Allah. Oldu mu şimdi? Amerikalı bir psikolog araştırma yapmış ve sonuç. Erkekler harem istemiyor ve tek eşli olmayı seçiyorlarmış.
 

Biz de yapılsa bu araştırma sonuçlar yanıltıcı diyeceğim. Müslüman ülkeyiz ya . Bir de bizde karda yürü izini belli etme prensibi var. Ama özgür bir ülkede bu sonuçların doğruluğunu varsaymak zorundayız. Erkeklerin ancak % 5 'i yılda 3-5 kadınla olmak istiyormuş. Yani çapkın sayısı, oranı yüzde % 5. Enteresan.


Soğuk İntikam Yemeği

2012.11.27 18:8:45

Kadının intikamından korkacaksınız dostlar. Gerçekten kadın kinini kusmaya, intikam almaya başladı mı terminatör haline geliyor. Çevremde örnekleri çoook, sizin de mutlaka böyle örnekleri görmüşlüğünüz vardır.


Kadın 20 yıl boyunca eziyet gördü, horlandı, yıprandı. Bir gün canına tak etti. O tak noktasını çok merak ettim doğrusu. Adam hayatının içine okudu hiç gıkı çıkmadı da ne oldu o noktadan sonra her şey değişti. Kocasının  kendini aldattığını yıllardır biliyordu zaten o olamaz. Aklı başına geldi desem o da değil. Zaten aptal olmasaydı kocasının ona taşıdığı bulaşıcı hastalıkların hesabını sorardı öncelikle.
Neyse gelelim bizimkine .. Önce 25 kilo verdi, fıstık gibi oldu. Kocası ve 2 çocuk üzerine yeni bir sevgili edinmiş, biz sonradan duyduk. Bir anda yepyeni bir hayata çıktı. Kocayı boşadı, boşarken de tüm malı mülkü elinden aldı. Çocukları kayın validesine postaladı. Sevgilisi ile tüm dünyayı geziyor, gününü gün ediyor, adamın yıllarca yaptığı serveti genç sevgililerle yiyor. Başarılı bir operasyon yürüttü, kutlarım (!)
Ben bu tabloya helal olsun diyemiyorum kusura bakmayın. 30'lu yaşlarında değil de 50'li yaşlarında bu noktaya gelmek bence başarı değil.


Erkeklere Şişme Kadın, Kadınlara Şefkatli Yastık

2012.11.27 18:6:4

İhtiyaçlarımız ne kadar farklı. Erkeklere şişme kadın vardı bildiğim, şimdi yalnız kadınlar için  şefkatli yastık üretilmiş. Japon bir firma yalnız ama sevgilisinin kollarında uyumak isteyen kadınları teselli niyetine gövde ve tek koldan oluşan bir yastık üretmiş. Yastığın adı '' Erkek arkadaş yastığı''. Bu yastıkta uyuyan kadınlar hem sevgilisine sarılıp hem de kolunda uyumuş oluyormuş.


12345678910
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi