Konuk Odası

10/2015 Tarihli Makaleler

 

İzin Yoook !!!

2015.10.30 14:25:21

Fırat’la her şey çok güzel gidiyor, birbirimize iyice alıştık ben de tahminimden çabuk ortama uyum sağladım. Ama bana uyum sağlamayanlar var. Özellikle Fırat’ın 2 kızı ve ölen eşinin ailesi.

Fırat’ın kızları 20 yaşına geldiklerinde ayrı eve taşınıp, erkek arkadaşları ile birlikte yaşamaya başlamışlar. Gayet modern tam bir Avrupalı modern kızlar. Fırat benimle tanışıp ilişkimiz başladığında kızlarına beni anlatmış. Kızlar çok üzerinde durmamışlar. Ama Fırat, birlikte yaşayacağımızı açıkladığında kıyametler kopmuş. 


Zamane Çocukları

2015.10.26 17:48:35

  

Zamane çocukları  zamansız bir tanımlama. Her zaman  çocuklar bir önceki jenerasyona göre    daha akıllı, yaratıcı bulunmuştur.
Ben  çocuğumun  yaşındaki  halimi karşılaştırdığımda oğlum uzaylı gibi.... Jenerasyon dediğimiz kavram günümüzde beş yıla inmiş. Benim zamanımda en az 20 yıldı. Teknoloji gelişirken yediklerimizden mi  kokladıklarımızdan mıdır bilinmez bizim zamanın  çocukları bir kere teknoloji uyumlu doğuyorlar.

Annemin 75 yaşında kullanamadığı cep telefonunu, açamadığı  müzik setini  oğlum  1 yaşından beri  açabiliyor.

Bilinen  Türkçe adıyla 1990 yapımı sinema filmi “ Evde Tek Başına” (  Home Alone   filmideki yaramaz, korkusuz, yaratıcı çocuğu Macaulay Culkin  hepimizi  hayretler içinde bırakmıştı 


Şukufe

2015.10.26 17:22:22

 


Şukufe ile tanıştırayım sizi. Şu aralar küstüm ama genelde iyi kızdır. Doğrucu Davut gibidir. Ben kendimi bildim bileli içimdedir. Şukufe benim iç sesim. Ona bu adı ne zaman verdim bilmiyorum. Neden Şukufe onu da bilmiyorum. Belki bir filmde gördüm belki bana anlatılan masaldaydı.
Doğrusu Şükufe olabilir ama benim iç sesimin adı Şukufe. Niye küstük anlatayım. Aslında ben küstüm o değil ama vur vur hala konuşuyor benim kulaklarım tıkalı.
Pazar güzelliği ailece kırsalda bir salaş kırevinde sonbaharın tadını çıkarıyorum. Daha çok müşteri açgözlülüğü ile bahçedeki masalar dipdibe. Biz üç kişiyiz yan masaya da uç kişilik bir aile geldi. Karı-koca ve kızları. Beyaz saçlı iri adamı gözüm bir yerden ısırıyor. Şukufe yaygarayı bastı." Aaaa çocukluk aşkın" Evet ne olmuş Şukufe olabilir de olmayabilir de.


Robot kadınlar

2015.10.22 11:28:9

 

 

Kimi Nirvana ulaşmaya çalışıyor, kimi huzuru reyke de buluyor, kimi terapistini en yakın dostu görüyor, kimi güzelliğine dalmış, solaryum ve mezoterapi peşinde.

 

Biz ilgi duymuyoruz diye  başkalarının ilgi alanlarına saçmalık deme hakkımız var mı? Sadece kendi seçimlerimizin en doğrusu olduğuna inanmak gibi saplantılı düşüncelerden uzak durmalıyız.

 


Şükürler Olsun!

2015.10.22 10:56:29
Sütyenimi arkadan ilikleyebiliyorum. Kendi kendime giyinebiliyorum. Tuvaletim bittikten sonra taharet musluğuna uzanabiliyorum rahatlıkla. Allahım yarabbim mutluluk buymuş meğer! O çizmeyi alamadım, oraya buraya gidemedim diye üzülürsem Allah beni n’apsın! Şükür.


12345
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi