Konuk Odası

09/2013 Tarihli Makaleler

 

Damarlardaki Kan

2013.9.26 16:49:50

İçimden eyvah şimdi mısra mısra şarkı sözlerinin anlamlarını yorumlamayız inşallah dedim. Ama çok etkilenmiştim. Gerçekten  yaptığı hiç birşey rastgele değildi.
Müthiş bir  kadın. Kendimi yine  nokta gibi hissettim. Ama o da bende bir şey bulmuş olmalı ki bu kadar yakınlaştık. Nezaketten olamaz dedim.
-Duru’cum damarımdaki kanı bilmem ama ben tümden eridim.Bir şarkıya hiç böyle  bakmamış ve dinlememiştim. Yarınki şarkı ne ?


Sisteme de Gıcığım!

2013.9.26 16:38:31

Hangi sistem derseniz,  biz fanilerin sadece minnacık bir bölümünü paylaştığı şu kocaman evrendeki tüm soyut somut varlıkların birbirleri ile uyum içerisinde tıkır tıkır işlemesini sağlayan bu atomik alemden bahsediyorum.  Daha başka sistemlere de karşıyım ama benim asıl dengemi bozan,  arabesk söylemi ile “Kahpe Felek” arkadaşlar. Fark ettiğiniz gibi çok asabiyim mazeretim de var, anlatayım:


İlk 5 dakka

2013.9.26 16:35:47

Şu kısacık dünyada en büyük haz yatakta gerçekleşiyor. Ama seksten bile kadınların yüzde 50'si hiç bir şey alamadan kalkıyor. Bütün kadınların neredeyse ortak derdi orgazm olamamak. Allah'ın şanslı kulu muyum neyim bilemem ama etrafımda bundan yakınan kadın sayısı her geçen gün artarken kimselere söylemesem de Allah'a şükrediyorum. En yoğun orgazm yaklaşık ilk 5 dakika içinde gerçekleşiyormuş.
Aslında biz kadınlar erkeklerden daha şanslıyız biliyor musunuz?


Başka Kapıya

2013.9.23 17:25:54

Cinsel tercihlere her zaman saygı duydum. İsteyen istediği cinsle beraber olur bana ne dedim, bu işin içinde ben olmadıktan sonra önemi yokmuş itiraf ediyorum. Amma velakin bir kadın tarafından taciz edilince işler değişiyor. Durduk yerde bu da nerden mi çıktı. Tabii durduk yerde değil. 6-7 aydır tanıdığım 40 yaşlarındaki dünyalar güzeli dul arkadaşımın aşırı ilgisini önce hiçbir şeye yormadım. Ben de onu çok seviyorum, çok kafa dengi, tam bir dost, ne tatlı bir kız falan filan.
Her geçen gün daha da yakınlaşıyoruz, birlikte gülüp, birlikte eğleniyoruz. Birbirimize hediyeler alıyoruz. Ben dostlukları çok uzun yıllara dayanan bir insanım hayatımdaki en yeni tek arkadaşım o.
Neredeyse 20 yıldır arkadaş listeme yeni biri katılmamış. Bu yüzden onun tavırlarındaki değişikliklere hiç ama hiç yorum yapmadım.
 


Taciz !!!

2013.9.23 17:19:49

Bugün nereden nereye aklıma seneler önce yaşadığım bir taciz olayı geldi. Ama yaşadığım tacizden çok, asıl beni yaralayan yıllar sonra eşimden duyduğum gerçekti. Okuyun bakalım siz neler düşüneceksiniz?

Zor günler geçiriyordum. Bir tarafta kızım ilkokul son sınıfta sınavlara hazırlanıyor, bir tarafta babam hasta, kızım dedesinin hastalığına çok üzülüyor, onu bu üzüntüden uzak tutmak için bir hafta sonu eşimle birlikte kızımı alıp babaannesinin yanına şehir dışına gezmeye gidiyoruz.


12345
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi