Konuk Odası

08/2014 Tarihli Makaleler

 

Doruk’lardayım

2014.8.25 17:35:10

Doruk ile  mutfak deneyimi muhteşemdi.  Onun yemek yapmaya olan ilgisi ve benim becerim aramızda inanılmaz güzel bir bağ oluşturdu. Bir haftadır hergün berbaberiz. Duru’nun evinde kalıyor. Duru’nun benimle yakınlaştıkça yaptığı tafra ve kaprisleri  sanki görmüyor.
 Aslında yok sayıyor diyemem, sadece üstüne gitmiyor denilebilir. Ama nedenini anlamıyorum.
Öğrendim ki aslında Duru’nun  öz  abisi değil. Anne ve babaları  onlar küçükken evlenince aynı evin içinde abi  kardeş gibi büyümüşler. Anne ve baba bir trafik kazasında ölünce  ki Duru 18 yaşındaymış, beraber yaşamaya devam etmişler.


Şov Şahane ALS Bahane!

2014.8.25 17:14:12

eller cebe de gitsin!  Hele bazıları hakikaten çok matrak. Shaquille O’Neal ’lı olanı tek geçerim!   İri yarı kapkara haliyle cool bir şekilde ofisinde,  sert bir tonla ciddi ciddi meydan okuma monoloğunu ile karşımızda. Siz bir kova suyu steril ortamda başından aşağıya boşaltmasını heyecanla bekliyorsunuz. Derken masanın üstünden bir bardak buzlu suyu hafifçe yüzüne çarpıyor.  Kocaman adamın o minicik sudan üşüyüp irkilmesi çok tatlı. Tavsiye ederim bir bakın.  Eminim yaptığı bağış bardağın minikliğine epey bir tezattır.   Bizden Hülya Avşar’ınkinde sevimsizlik ve samimiyetsizlik diz boyu! Sağlam bir bağışta bulunduysa o kötü çekime bir kere daha tahammül edebilirim. 
 


Hayal Et Kurtul!

2014.8.19 9:44:49

Uzan yatağa, derin nefesler al rahatla…
 Ayaklarından başla;  bacakların, kalçan, sırtın.  Omuzlarını kollarını gevşet,  sonra boyun kasların ve yüz kasların.
Kendini yemyeşil geniş bir bahçenin ortasında hayal et. Yürü, temiz havayı çekerek keyif al, çocuklar gibi koşturduğunu düşün. Neşelen. En beğendiğin noktada dur. Ve elinde bir polaroid fotoğraf makinesi.
Kötü bir anını düşün şimdi, seni üzen bir insanı, ayrılığı,  travmanı.  Tüm cesaretin ile düşün ince ince. Bakma içinin karardığına devam et! Tüm detayları zihninde canlandır ama taraf tutma. O kötü duygunun seni aşağıya çekmesine izin verme. 
 


1 Ağustos/

2014.8.18 13:50:20

Bazı tarihler vardır hayatın dönüm noktasıdır; benim için de 1 Ağustos
2014 öyle bir dönüm noktası oldu. O gün ben 40 yaşına girdim ama konu bu değil tabii ki. O gün hayatıma dair bildiğim her şeyin yalan olduğunu öğrendim. Bu bir insanın hayatını altüst etmeye yetebiliyor.
Ben dünyaya geldikten üç ay sonra Türk ve Müslüman babası tarafından ardından da 9 aylıkken Ayvalık Rumlarından annesi tarafından terk edilen, Rum büyükannesi tarafından yetiştirilen bir kız çocuğuydum.
Eşi kendisini genç metresi ile aldatırken yatakta kalp krizinden ölen, sonra da kızını bebesi ile ortada bırakan damadı yüzünden erkeklerden nefret eden büyükannem beni de "günah tohumu" olarak adlandırdı. Hep nefret etti.


Fatih

2014.8.18 13:47:3

Uzun süre sizlere yazamadım şekerler; malumunuz biraz yoğun bir iş hayatım var. Ve genellikle sizlere ters saatlerde yaşıyorum hayatı. Tam bu akşam yazı yazayım şu sır köşeme diyorum ki bir aksilik, bir etkinlik, bir program değişikliği çıkıveriyor. Aslında kendi programımı kendim yaparım ben ama vazgeçilmez teklifler birdenbire ortaya çıkıveriyor bazen.
Daha önceki yazılarımdan bilenler bilir, işimi severek yapıyorum. Mesleğimi kendim seçtim. Öyle acıklı Türk filmleri senaryoları yok hayatımda. Seks yapmaktan hoşlanıyorum. Seksi farklı kişilerle yapmayı da seviyorum. Üstelik bu çok sevdiğim “etkinlik”ten para kazanıyorum. Ahahahahaha, etkinlik dedim yaaaa… Evet, etkinlik gerçekten. Zamanlaması bazen benim dışımda olsa da her anında ne yapacağım belli gibi olan ama ansal değişikliklere açık olan ve bu değişikliklerle bir diğerinden farklı olan bir etkinlikler serisi benim işim. Seks kölesi değilim; seksin kölesiyim.


123
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi