Konuk Odası

08/2013 Tarihli Makaleler

 

Ön Yargısız Kalırsın İnşallah!

2013.8.26 12:46:0

Ön yargı dedikleri şey pek fenadır arkadaşlar. Nasıl desem;  insanlığın köküne kibrit suyu dökmek gibi bir şey!  Viki sözlükteki anlamı şöyle:  Bir fikri ya da bakış açısını koşulsuz desteklemek. Peşin hüküm. Hem de şartsız şurtsuz!   Ne kötü bir şey!  Düşünsenize;  bir konu ya da birisi hakkında zaman, emek harcayarak, tanıyarak,  deneyerek, öğrenerek bir fikriniz olmayacak da,  pattanak (özellikle olumsuz anlamda) meseleyi kafanızda bir yere oturtacaksınız.   Yalapşap ve nereden geldiği belli olmayan bir bilgiyle, hiçbir akıl süzgecinden getirmeden,  etiketleyeceksiniz mevzuyu. Asla ve katta fikrinizi değiştirmeyeceksiniz! 


Tesadüfün Böylesi ! - 1 -

2013.8.26 12:40:4

Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla öğle yemeği için sözleştik.
Arkadaşım evli,  eşi İzmir’in sayılı işadamlarından,  bir iki defa karşılaşıp ayaküstü muhabbet etmiştik. 
Ama eşi ile fırsat buldukça görüşür buluşuruz.  Çok hanımefendi,  iyi bir eş ve iyi bir annedir.
Arkadaşımla buluşmak için restorana gittim,  daha gelmemişti.   Bir masaya oturup beklemeye başladım.  Bu arada arka masamdan kulağıma gelen bir muhabbet dikkatimi çekti;  dinlememek mümkün değildi,  o kadar kendilerini kaptırmışlar ki anlatamam.


Clubedi

2013.8.26 12:37:35

Bebeğinizin tenine ilk değen en az onun kadar yumuşacık ve doğal ürünler clubEdi’de..
İç giyim body ve uyku tulumlarında anti-bakteriyel özelliğe sahip, nefes alabilen gözenekli dokusuyla yazları serin, kışları sıcak tutan, ısı düzenleyici özelliğiyle de nemi hızla emen BAMBU elyafını kullanılmış. Tüm bu özelliklerin yanında ipeksi bir dokuya sahip bu body’ler vazgeçilmeniz olacak, garanti ediyoruz.
Ege pamuğunun en yüksek bükümlü iplerinden son derece emici ve pofuduk bebek havlusu ve bornozları tasarlanmış.
100% pamuk olan Atta ve Yoga Koleksiyonu hem rahat hem de çok şık.
Yatak odası koleksiyonunda da 100% ketenle 200 TCpamuk sateni birleştirilip melek logosuyla renklendirilmiş.

 

www.clubedi.com.tr


Sıkılmak

2013.8.20 17:11:11

Çocuklarım “sıkıldım yaaa ” dediler mi, ağızlarına pat diye vurasım gelir. “Yuh yani” derim. “Sıkıldım!” diyeni döverim. İyi günümdeysem, “sıkı can iyidir kolay çıkmaz” iğrenç klişe espriyi yaparım.   Teknoloji, hobiler, kulüpler, arkadaşlar, kitaplar daha neler neler…


Suç Yine mi Hatunda?

2013.8.20 17:8:20

Suçu üstümüze alma gibi bir hastalığımız var hepimizin. Kadın olmanın kodlarından mıdır yoksa ataerkil ailelerin annesi tarafından bol tembihlenmiş kızları olarak yetiştiğimizden mi ne, her şeyin baş sorumlusu olarak kendimizi görürüz. Bu hastalığın sadece kendimde olduğunu sanırdım. Ta ki o sabah işyerinde Günce’nin ağlamasını görene dek…
Günce, beraber çalıştığım yedi arkadaşımdan biri. Tesadüfen tüm çalışanlar bayan bizim ofiste. Erkek kadın ayrımı yapmadığımız halde, bir şekilde bir araya gelmişiz. Açıkçası mucize yaratıyoruz. Çünkü bir buçuk yıldır beraber çalışıyor ve hâlâ iyi anlaşıyoruz.
 


1234
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi