Konuk Odası

08/2012 Tarihli Makaleler

 

Erkeklerle çalışmak istiyorum...

2012.8.29 23:24:22


Her gün bir nedeni var kadınların izin istemek için. Regl sancısı, çocuğun doktor kontrolü, ateşlenmesi, okula yazdırılması, bakıcı kadının işi bırakması ve yüzlerce buna benzer neden.
İzin isteyen kadınlara diyorum ki kocalarınız izin istesin, kocanız halletsin bu sorunu,uzaylıymışım gibi bana bakıyorlar. Biz kadınlar o kadar kanıksamışız ki, o kadar yüklenmişiz ki sorumlulukları . 
Bu söylediğim acaip geliyor onlara.


Şu orgazm meselesi

2012.8.29 23:18:2

Sırdaşcanlar nasılız bugün?
Size bugün çok ama çok komik bir olaydan bahsetmek istiyorum.


Dünkü Habertürk gazetesinin 2.sayfasındaki haberi okuyan var mı bilmiyorum ama, okumadıysanız hemen özetliyorum Amerika nın New Jersey eyaletinde bir kadın sürekli orgazm oluyormuş, orgazm dediysem günde 100 kerelik bir orgazmdan bahsediyorum. Tren geçse, elektrik süpürgesi çalışsa orgazm olma durumu yani:)
 


Everything is not what it seems!

2012.8.29 23:10:1

 Selana Gomez’in ergenler arasında pek muteber şarkısını başlık yaptım ki, okuyucunun ilgisini çekeyim : )
 Aşağıda okuyacağınız insan ve ilişki üzerine naçizane aforizmalar, itinalı gözlemlerim, göz nuru tecrübelerim ve tabi ki pek çoğu taraflı olan tespitlerden oluşmaktadır. Vardığım nokta; sadece her şeyin değil, neredeyse hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığıdır!


1) Mucuk mucuk evlilikler, sevgi seli ve de sadakat üzerine kurulmayabiliyor .
2) Çok seksi giyinen, zayıf ve güzel bir kadın seksi sevmeyebiliyor .
3) Tam tersi olarak , güzellikte standardın altında olup, salaş, pasaklı bir giyim tarzına sahip kadın ise sekse düşkün olabiliyor .
4) Babası ile çok iyi ilişkiler içinde olan bir genç kız, yaşlı ve aksi bir adamı sevebiliyor . (Haniymiş Oidipus kompleksi? )
5) Annesiyle çok sağlam ve hoş ilişkisi olan bir adam karısına, sevgilisine saygısız ve sevgisiz davranabiliyor . ( Yalancı Oidipus )
 


Alem sevişmekten, biz gülmekten öleceğiz...

2012.8.28 13:57:31

Dünden beri gülmekten öleyim mi yoksa kıskançlığımdan ağlayayım mı bilemedim.
Acaba asparagas haber midir diyeceğim ama yayınlayan  gazetelere bakınca, yok canım diyorum. Bu iki habere inanamıyorum, birileri bizimle dalga mı geçiyor?


İlkini söyleyeyim; Adı Kim Ramsey ( 44) New Jersey  Eyaletinde yaşayan bir  hemşire. Tren geçse orgazm oluyormuş! Tövbe tövbe. Ev temizlerken, araba kullanırken vs... Günde  100 kez. 2008 yılında bir erkek  arkadaşıyla beraber olduktan sonra 4 gün  süreyle orgazm olmuş ve o günden sonra kapı gıcırdasa o durumda. Biz de millet gıcırdıya oynuyor, Amerikalı orgazm oluyor.
Durmak yok yola devam ama kadın bitkin düşüyormuş. Düşünsenize; tam hastanın başında iğne yapıyor hasta yatakta  döndü, bizimki orgazma geçti. Hasta aval aval bakıyor.
Yazarken bile gülüyorum. Sizi gidi 40 yaş kadınları,siz uyumaya devam edin, Amerika’da erken kalkan Kim günde 100 kez orgazm oluyor. Bizim Türk kadınları da erkeği kandırmak için  resmen palyback yapıyor.


Erkek niye aldatır?

2012.8.28 13:46:43

Ben bugün yine evlilik konusunda yıllar boyu yaptığım bir gözlemi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ya bu arada bazılarınız bu kadında evlenmemiş ama durup durup evlilik üzerine ahkam kesiyor diyebilirsiniz, ama bende buna cevap olarak sigara içmeyen birisi nasıl sigaranın zararlarından haberdar olabiliyorsa, evli olmayan biriside evliliğin zararlarını yada faydalarını bilebilir diyeceğim ama bu cevapda sizi kesmediyse aman ya yazarım işte var mı diyeceğiniz der işin içinden sıyrılirım ohhhh :)


12345678910...
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi