Konuk Odası

07/2015 Tarihli Makaleler

 

Geçmiş Bayramlar Kutlu Olsun

2015.7.22 0:0:19

 Bayram için kalburabastı yapmış genç kadın.

 
Onca telaşının içinde işten eve gelir gelmez ellerinihissetmeyinceye kadar yoğurduğu içine özenle yerleştirdiği  bu geleneksel tatlımızı  löp löp mideye indiren koca karısına dönüp demez mi “bir dahaki sefere daha sert isterim”?
 
Kadın ne dese beğenirsiniz? “Sertlik mi dedin kocacığım?  “Valla haklısını ben de daha sert severim.”
 
Bu kadınlardan korkulur vallaJ


Dedikodu Kazanı

2015.7.21 23:57:50
Eskiden dedikodu vardı. Yaparken güzel, malzemesi şahsım olduğunda hiç hoşlaşmazdım. 
 
Yazının başında dikkatinizi çekmiştir eskiden ibaresini kullandım. Şekercanlar şimdilerde sosyal medya var dedikodunun tarifsiz lezzetini ortadan kaldırdı. Arkadaş nasıl dedikodu yapacaksın? Malzeme ortalığa saçılmış. Herkes tüm özelini sosyal medyayla kendisi ortalığa saçıyor. Kim yeni sevgili buldu anında ilişki durumunu değiştirip kimliğini yazıyor üstüne bir de yanak yanağa göz göze fotoğrafını yayınlıyor. Yeni sevgilinin profiline girersen de yedi ceddini iki saniyede öğreniyoruz.
Bayramda kim kiminle nerede ne yaptı ne giydi ne dedi hepsini öğrendik. Hatta pedikürü nasıl yapıldı ondan bile haberimiz var. Malum denize havuza karşı ayak selfiesi var.
Yok anacım dedikodu yapmanın hiç zevki kalmadı. Herkes herşeyi sosyal medyadan anında öğreniyor kime ne anlatacaksın. Bir dedikodu zevkimiz vardı o da kadük oldu. Vah ki ne vah!!!


En Yaygın 10 Asılsız Şezlong Konuşması ve Yalanı:))/ İRİS ÇINGI

2015.7.16 13:26:23

 

 
Bu sonuçlar hem kişisel, hem de çevresel mini kulak misafirliği referandumumunun eğlenceli sonuçlarını içermektedir..Hiç kuşkusuz mükemmel istisnalar her zaman her yerde vardır..iyi ki de varlar:))
 
1.Şu tatil bir bitsin çok sıkı bir rejime gireceğim,kafama koyarsam kolaylıkla 2 ayda en az 10 kilo veririm:)
 
2. Birer kahve daha içelim ama bu bugün artık son..
 
3. Bu öğlen sadece meyve yiyelim:)
 
4. Yarın sabah daha güneş doğmadan saati kurup gayet tempolu yürüyeceğim:)


Varoş kız, Şehirli kız

2015.7.15 17:36:12
Kafayı kaldırayım diyorum olmuyor. Doruk sürekli Hindistan’da ben Kaş’tan ayrılamıyorum. Kısır telefon konuşmaları ile bir ilişki ne kadar olursa o kadar yürüyor. Hikayeler anlatmaya çalışıyorum ama sıkıldığını farkediyorum. Zaten çok konuşkan olmayan bir adamı bir de telefonda konuşmaya zorlamak çok sevimli değil. Bu işinde sonu göründü ama ben kabul edemiyorum. Zaten kredi borçları yeterince canımı sıkıyor. İştende ona çok bahsetmiyorum bahsetsemde çok umurundaymış gibi davranmıyor. Aslında al canım kapat bu borcu diyecek durumda ama nerde bizde öyle kısmet. Vallaha söylese hiç naz niyaz etmeyeceğim.


Kediler de öküzmüş meğer!

2015.7.13 10:34:24
Kız kedileri tenzih ederim. Efenim erkek kedimin kızışma zamanı geldiği için sordum soruşturdum, usulüne uygun kız baktım. Sonunda boyu boyuna huyu huyuna uygun bir aday buldum, çiçeğimizi ve ayıptır söylemesi en pahalı kedi mamamızı alarak kız tarafına istemeye gittim. Geleneksel olmanın dışında Batıya has modern davranış modellerini de benimsemiş bir aile olarak anlaşabilirler mi acaba diye hanım kızımızı evimizde bir süreliğine konuk ettik. (Aslında bu mecrada erkek kız tarafında kalırmış ama şartlar bizde daha uygundu) Derken efenim benim yakışıklı iyi tahsil görmüş kedim aldığı terbiye ve görgü çerçevesinde bu kıza ne kurlar ne jestler yapmadı ki! Önüne mamalar oyuncaklar getirmeler, tuvalet sırasında yer vermeler, pencere önünde en iyi yeri tahsis etmeler. Resmen maymuna döndü aslan gibi evladım!


12
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi