Konuk Odası

07/2013 Tarihli Makaleler

 

Duran adam

2013.7.26 17:35:15

Hiç kimse karşımda bu kadar anlamlı durmadı.
Sessziliğe binlerce mana yükledi.
Anlayan anlayacağını sessizce anladı.
O kadar anladı ki, hırsından yer gök inledi.
Hani söz gümüşse sükut altındır misali..
 


Taktım Ben Bu Magazincilere!

2013.7.26 17:33:56

 

Yaz moduna geçtim, light takılayım dedim ama nafile!  Hafiflemek ne mümkün, şiştim şiştim! İşlerini doğru yapsın bu magazinci takımı; milleti yanlış bilgilendirmesinler kardeşim!
 “Bennu Gerede’nin aşkı yarı yolda bıraktı” diye manşetten verdikleri haberin içeriği şöyle: Cihangir’de evli sevgili ile birlikte bisiklete biniyorlarmış. Ve arada magazinci takıma yakalanmışlar. Adam magazincileri görünce kaçmış gitmiş. Hıh! Kim bilir işin aslı nasıl? Adam evli ise bile, yoktur kaçmak gibi bir derdi eminim. Kaçamak yapan adamın sanatçı sevgiliyle Cihangir’de işi ne? Gizli bir şey yapacak olsalar herhalde en son Cihangir’e gidilir değil mi?  Ünlü ikilinin minnoş bir resmi, sonra da bol laf salatası!
 


Aşk Gelip Beni Buldu

2013.7.24 13:2:16

Evet, çok yorulmuştum bazen oturup ben neler yaşıyorum bunlar hepsi bir rüya olmalı bir gün bu rüyadan uyanacağım her şey eskisi gibi olacak diye çok direndim.

Ailem, akrabalarım, arkadaşlarım beni çok iyi tanıyanlar eski neşeli, cıvıl cıvıl halimi bilenler herkes neler oluyor diye merak ederler ve çok üzülürlerdi…
Ben ne kadarda saklasam da bendeki bu değişikliği görmemeleri mümkün değildi.

Ben gerçekten çok mutlu bir çocukluk ve gençlik geçirdim. Etrafımda kalabalık birbirine bağlı çok güzel bir ailem ve akrabalarım vardı. Biz büyük ve mutlu bir aileydik.


Unutulmuyor Be Güzelim

2013.7.24 13:0:18

Ölümünün ardından beş yıl geçti. Ansızın, sessizce gidiverdi hayatımdan. Zaten doğru dürüst girememişti hayatıma. Aynı okuldan mezun olmuşuz ama ben mezuniyetten yıllar sonra öğrendim birlikte okuduğumuzu. Meslektaşdık, sürekli görüşürdük ama bir türlü arkadaş grubumun yakın halkası içinde değildi.
Bir gün iş gezisi sırasında birlikte birkaç saat geçirdik o sıralar nişanlıyım. Tanrım, bu adam son 15 yıllık hayatımın her dakikası beni izlemiş. O gün, o an anladım. Hislerini fark ettim ama taş kalbimle fark etmemiş gibi davrandım.


ÇÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜŞ

2013.7.24 12:58:3

Berk banyodan çıktığında Adele’in bir şarkısını “ someone like you” yu söylüyordu. Ona nefretle baktım.  Kapıda dondu. Ne oldu?
- Dady call me?
- Ne
- Biri sana yanlış bir mesaj atmış. Baban burada değil , yanlış numara diye cevap yazdım.
- Anlamadım sen benim telefonumu açtın?
- Gizli bir telefonun olduğunu söyleseydin dokunmazdım


12345
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi