Konuk Odası

05/2015 Tarihli Makaleler

 

Teknoloji çocuklarımızı bizden çalıyor

2015.5.29 12:22:16
Dijital çağda kaç anne çocuğuna masal anlatıyor. Hepimizin elinde bir Ipad, bir Iphone veya bir android işte masalın en kralı hem de görüntülü... Teknoloji çocuklarımızı bizden çalıyor. Çocuğum benim gözümün rengini bilsin istiyorum. Benimle dans etsin, şarkılar söylesin, top oynasın, resim yapsın istiyorum.


Akıllı Kadın Ne Yapar?

2015.5.29 12:20:46
Doruk’a çıkıştım neden gelmiyorsun neden bana gel demiyorsun? Bana söylediği ve bende öldürücü darbe etkisi yapan lafı “klasik Türk kadını tavırlarını bırak lütfen” oldu. Delirdim ve kendimi tutamadım. Çok ciddi kavga ettik. Telefonu kapattım ve bir saat ağladım. O hışımla kalktım bavulumu hazırladım ve kendimi Antalya havalanında buldum. En son habersiz Berk’in kapısına dayandığımda kapıyı karısı açmıştı. Doruk’ta ne yaşayacağımı ,beni nasıl karşılayacağını bilmiyorum. Uçak rötar yaptı ve ben ancak sabaha karşı saat üçte Doruk’un evine vardım.


Gerçekten Dinlenmek, Beynimizi Dinlendirebilmektir.Uzman Psikolog Işınsu Gündüz

2015.5.28 12:32:49
Günümüzde neredeyse herkesin en büyük şikayetlerinden biri ‘dinlenememek’. Ne kadar uyusak da, yatsakta, hatta tatile gitsek de, hep yorgun ve bitkiniz. Mevsim geçişleri de bu durumu zaman zaman tetikleyebiliyor, ama asıl problem nasıl dinlenmemiz gerektiğini bilmiyoruz. Esas dinlenmesi gerekenin beynimiz olduğu gerçeğini göz ardı ediyoruz.


Ulu Memeler

2015.5.15 12:14:19
Şöyle 90 beden göğsünü gere gere dolaşmak. Birçok kadının hayalidir aslında ama içi beni, dışı seni yakar. O ulu memeler bir kabustur çoğu zaman şöyle ki… Straples kesim elbiseleri yerinde tutmak zordur. Çekiştir Allah çekiştir ama bir türlü yerinde durmaz sürekli aşağı çeker o memeler. Bir yere sığdıramazsınız. Ne elbise içine sığar ne ofis masasının üzerine koçacak yerler bulamazsınız.


İlişki

2015.5.15 12:12:41
Araya mesafeler girince özlem mi artar yoksa gözden ırak gönülden ırak mı olur? Bir kadın için yaşadığı ilişkiyle ilgili şüphelerinin olması çok zor bir durum. Ne aşkı yaşarsın, ne gününü yaşarsın o gerginlik her anına yansır. Bu negatif ruh hali karşındakine sirayet eder, böyle olunca küçücük olaylar büyütülür, normalde dikkat edilmeyecek şeyler konu edilir hale gelir. Hayatım bu dilemma ile geçti. Hep ilişkilerimde çok rahat davranayım istedim ama hep tersini yaptım.


123
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi