Konuk Odası

04/2014 Tarihli Makaleler

 

Sürpriz

2014.4.30 10:23:1
(16.01.14)
 
Zihnim şu sıralar ne kadar enteresan çalışıyor. Günlük tutmasam gerçekleri ya çarpıtacağım ya da hatırlamayacağım. Ne kadar çamur bir insan olmuşum.
 
Aaaaa! Annem portakal getirdi ağzımdan, burnumdan, kulaklarımdan sokarak yedirmeye çalışıyor. “Anne yarısını yiyeyim bu çok” dedimse de dinletemedim verdiği yanıt: “Bir tane tam bir bütündür.” dedi. 
 
Cuma’ dan Salı’ ya kadar annemin doğum gününü Ahsen Abla ile büyük bir gizlilik içinde organize ettik. Mekân seçimi, süsü, pastası, arkadaşlarına haber verilmesi… Yalan olmasın ben bir tek süsleri aldım. Onun dışında her şeyle Ahsen Abla ilgilendi. 
 


Evrenin Hediyesi “Fırat”

2014.4.29 17:34:43

Bir önceki yazımda bahsettiğim gibi Fırat ayrılırken en yakın zamanda tekrar geleceğini söylemişti. Geldi de! Bir gün beni arayarak “Biletimi aldım; 13 Şubat akşamı İstanbul’dayım,  bütün bir hafta sonu birlikteyiz,  geliyorum” dedi. Hem çok şaşırmış hem çok sevinmiştim. 
Özel günleri kutlamaları çok severim,  hele sürprizlere bayılırım,  evliyken her özel güne ayrı bir heyecanla hazırlanırdım.  Bana göre çiftleri,  evliliği hareket getirecek , motive edecek günler olarak düşünürüm.
Evliliğimde belli bir döneme kadar çok sürprizler,  programlar hazırladım. Hazırladığım hiçbir program değer görmedi!  Ben de ilerleyen zamanlarda hiçbir kutlama yapmadım. Bu zevkimi arkadaşlarıma, dostlarıma sürpriz partiler,  doğum günleri hazırlayarak tatmin ettim.
Bu yüzden Fırat’ın böyle özel bir günde gelmesi ve hazırlamış olduğu program beni çok mutlu etmişti.
Evet, gelelim sürpriz programa; Ben sadece 13 Şubat akşamı geleceği saati biliyordum, benim uçak biletim dâhil her şeyi o organize etmişti


Yüzleşme...

2014.4.29 11:40:35

Duru’nun  hikayesi beni çok etkilemişti. Evet  kötü bir erkek arkadaş bir kadını lezbiyen yapabiliyordu. Fakat her kadını  değil. Öyle olsaydı çevremde heteroseksüel  kadın kalmazdı. Ben dahil. Biraz daha  dirençli olmak lazım.  Duru bence zafiyet anında içindeki lezbiyen eğilimi dışa vurmuştu. Şimdi bendende aynı şeyi mi bekliyor acaba diye düşündüm.
Tavrımı net koymalıydım.  Bu yüzden lezbiyenliği normal bir eğilim olarak kabul ettiğimi ama  benim tarzım olmadığını hareket ve sözlerimle ifade etmeye  çalıştım.
- Yapabileceğim bir şey yok. Eda’dan sonra  aşık olduğum  kadın sen oldun. Bunu engelleyemiyorum. Seni  gerçekten çok seviyorum. Sevgili olmasak bile yanında olmak ve seninle dost olmakta  bana yeter.


Erkeğin İyisi

2014.4.28 15:56:56


Bir aralar pek meşhurdu "en iyi erkek güldüren erkektir" söylemi.
Kadınlar artık güldüren yani komik erkeklere doydu galiba bu günlerde şovmenler pek revaçta değil. Belki de hepsi evlenip yuvasını açtı.
Hatta hepsinin evlilikleri hüsranla bitti. Kadınlar baktı güldüren erkekler iyi de ağlatıyor vaz geçti belki de bu sevdadan.
Peki erkeğin iyisi nasıl olur?


Selfie Yapmayan Kalmasın!

2014.4.28 10:57:35

2014 selfie yılı ilan ettim. Önceleri başlamıştı tabii ama bu sene tavan yaptı. Yandan yandan seksi bakışları,  büzük büzük dudaklarıyla hanım kızlarımız anladık,  koca koca kadınlara n’oluyor?  Hele erkeklere kesinlikle yasaklanması lazım bu meretin! Yedi kişilik bir +40yaş erkek selfie gördüm;  bıyıklı tüylü ve sırıtık sırıtık baygın bakışlarını kafamdan silmem mümkün değil!   Arka planda pis bir meyhane, alkol alınmış belli, “Aha, biz de yapıyoz işte!” tavırları.  Nasıl bir mutluluk ve özgüven patlaması!  Selfinin geldiği son noktadır! Bünyemdeki etkisini hala atamıyorum!


1234
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi