Konuk Odası

02/2013 Tarihli Makaleler

 

Kelebeğin Rüyası

2013.2.25 20:27:15

Hiçbir zaman Yılmaz Erdoğan fanatiği olmadım. Şu kürt söylemleri yüzünden onu asan kesenlerden de değilim! Mesafeli ama saygı ile karşılıyorum çıkışlarını ve bir zamanlar Ahmet Kaya’ya yapıldığı gibi toplu linç vakası olduğunu düşünüyorum aleyhte argümanları.  Tabii dönem itibarı ile daha “hafif” olan biten ve eli Ahmet Kaya’ya göre daha kuvvetli Yılmaz Erdoğan’ın.
Uzatmayayım, döneyim “Kelebeğin Rüyasına.”


Kelebeğin Rüyası

2013.2.25 20:17:57

Ya da her genç kızın rüyası. Filmden bahsetmiyorum. Konu Kıvanç Tatlıtuğ. Allahım o ne yakışıklılık. Filmin galasında 2000 kişi varmış, Belçim Bilçim Roland bilmem ne marka elbise giymiş, beyaz kelebekmiş kimin umurunda. Varsa yoksa Kıvanç. Takmış papyonu geçmiş kameraların karşısına yanındakiler silinmiş sanki bir tek o kalmış. Gözlerini alamıyor insan. Aynı saate denk gelince Muhteşem Yüzyılı bırakıp Kuzey Güneyi izlemeye başladım kocamla ayrı odalarda.


Sonsuz Aşk

2013.2.25 20:15:49

Kadın alımlı, güzel. Adam yakışıklı ve çekici. İkisi bir araya geldiğinde ise inanılmaz bir kıvılcım çıkıyor, yer gök sarsılıyor. Kadın 30'lu yaşların ortasında. Aşk hayatında hayli tecrübesiz. Bir iki küçük ilişki ile geçmiş o zamana kadar aşk hayatı.Orta halli bir aileden ve üniversiteyi yurtdışında burslu bitirmiş kızımızın iyi bir  kariyeri ve yöneticisi olduğu iyi bir işi var.  Erkek tam bir hovarda. hayli varlıklı bira ilenin tek çocuğu sayısız kadın gelip geçmiş hayatından. Başarılı bir işadamı.  Ama bu defa işler başka bir tutulmuş ki bizim kadına delirecek. Birkaç kere yattık mı geçer bu, tutkudur diye başlıyor. Kadın ise tam bir aşık aklı fikri adamda.
Adam bu tutkudan kurtulamadığı gibi iyice bağlanıyor ve adını koyuyor: Aşk.


İtina ile Hediye Verilir

2013.2.25 20:13:53

aktım yaratıcı hediye vermek konusunda iyi bir özgeçmişim var, paylaşayım dedim. Eş, dost, çoluk çocuk, sevgililer günü, doğum günü ya da Yılbaşı. Herhangi bir zaman…
1.  Basit bir akrostiş yazabilirsiniz! Küçük şık bir kartın üzerine, kendi el yazınızla yazdığınız bu şiiri iliştirin. Merak etmeyin,  Akrostiş yazmak çok da zor değildir- azcık emek! Soyadı uzunsa, tek ismi ile idare etsin
2.  Yine bir zarfın içinde esrarengiz bir telefon numarası! Bir masör/masözün olabilir ya da bir güzellik salonunda cilt temizliği falan. Zarfı verdiğinizde ne olduğunu söylemeyin ki, olay esrarını korusun, kendi arayıp sizin daha önce bağlantı kurduğunuz kişiden öğrensin.
3. Yine birlikte gidebileceğiniz Fotoğrafçılık ya da Dans kursu veya Yemek kursu. Eşiniz ya da sevgiliniz ise aman dikkat; ille de birlikte! Gittiği yerde sizin vesilenizle biri ile yakınlaşır falan sonra kafanızı taşlara vurmayın:)


Kırık Bir Sevgili Hikâyesi

2013.2.18 16:28:23

Koltukta uyuyakalan adama baktı; evet, onun sevgilisiydi. Kendiliğinden oluvermişti işte. Genç otel müdürü deniz kenarındaki küçük yazlık oteldeki seminerde hayatına girmişti. Karşılaştığı sıkıntılı bir duruma hemencecik çözüm bulan adam, zarif yaklaşımlarıyla dikkatini çekti. O akşam yemek sonrası kahvesini adamla beraber içti. Odasına girdiğindeyse kocaman bir tabak dolusu taze çilek, ortasında küçücük pudra şekeri kadehiyle kendisini bekliyordu. Buz kovasında ise soğumaya bırakılmış beyaz şarap vardı; hemen yanı başındaki incecik kadehlerle buluşmak üzere.
Çocukluğundan beri en sevdiği meyveyle ve nefis beyaz şarapla odasında buluşmak, hem romantik hem de seksi duyguları uyandırıverdi bedeninde. Birine söyleme ihtiyacı duydu, çileklerini göstermek, midesinde biriken sevinç kahkahasını birisiyle beraber dışarı vurmak, kadehleri vurarak şarabın da dibine varmak… O saatte yanında genç otel müdürünün olmasını dilerdi ama arayacak hali yoktu adamı.


123
Üye Girişi

E-Posta Adresiniz:

Şifreniz:

Sitemize Üye Olun

Şifremi Unuttum

Anket

En severek okuduğunuz Sır Kadın hangisi?

Psikolog Işınsu Gündüz
Bodoslama
Cygnus
Dekolte
Pure Love
Olgun Kadın
Alora
Külkedisi